Menu Zavrieť

Slovenky často nosia zlú veľkosť aj strih podprsenky

Väčšina žien chce mať výber bielizne čo najrýchlejšie za sebou. Slovenky nosia pritom  často nesprávnu veľkosť a strih podprsenky. Kupuje sa zvyčajne naslepo a bez skúšania.  Dôležitá je správna podpora pre prsia – musí perfektne sadnúť.

Obavy z pomoci pri  jej výbere sú pritom zbytočné. Vyškolený personál MARKS & SPENCER  pomôže so správnou veľkosťou, typom  a odpovie na všetky otázky. Záleží i na  výbere materiálu. Bielizeň je predsa na vás celý deň a v absolútnom kontakte  s pokožkou…

VEĽKOSŤ PODPRSENKY SA  V PRIEBEHU ŽIVOTA MENÍ  KAŽDEJ ŽENE
Premerať veľkosť je dôležité každých 6-12  mesiacov. Vplyv na ňu má veľa faktorov: puberta, tehotenstvo, kojenie, menopauza,  zmena váhy, antikoncepcia a rôzne lieky…

BOLESTI HLAVY, CHRBTA I STRIE
Bolesti hlavy i chrbta, strie – to všetko môže spôsobovať nosenie nesprávnej podprsenky. Často si ten dôvod ani nemusíte uvedomiť  a príčinu hľadáte inde.

OBJAVTE MOŽNOSTI
Bielizeň nie je len o podprsenkách a nohavičkách rôznych farieb a veľkostí… Hľadanie univerzálneho riešenia nie je najlepšie. Na šport zvoľte napríklad športovú bielizeň a na výnimočné príležitosti pod šaty neviditeľnú (bezšvovú) bielizeň, ktorej okraje nebudú cez šaty „svietiť“… Marks & Spencer  je expert na bielizeň, a preto v predajniach  nájdete i špeciálnu funkčnú bielizeň.  V ponuke sú napríklad zväčšujúce a zmenšujúce podprsenky, zoštíhľujúca bielizeň Magicwear alebo podprsenky FLATTER ME, ktoré majú v sebe tri kostice pre podporu poprsia, zoštíhlenie profilu  a dokonalú siluetu.

TO NAJLEPŠIE NA ZÁVER:  ZISTITE SVOJU SPRÁVNU VEĽKOSŤ  PODPRSENKY ÚPLNE BEZPLATNE
Máj bude v Marks & Spencer v znamení bielizne  a akcie BRA FITTING. Každá žena si môže  nechať zistiť svoju veľkosť úplne zadarmo. Perfektne vyškolený personál poradí každej  žene individuálne a odpovie na otázky. Samozrejmosťou budú zľavy na bielizeň.

PREDĹŽTE PODPRSENKE ŽIVOTNOSŤ
Podprsenky z Marks & Spencer môžete bez obáv  prať na 40° – obnovíte tak elasticitu a predĺžite  životnosť obľúbenému kúsku.

HISTÓRIA PODPRSENIEK SIAHA  DO ROKU 1913
Mary Jacobsová vtedy vymenila svoj korzet za dva dohromady zošité látkové vreckovky. Spoločnosť Marks & Spencer začala  s výrobou podprseniek o 7 rokov neskôr.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie