Sobota 16.4. SPLN mesiaca vo Váhach – rozhárané emócie

0

Aprílový NOV bol nám dal emočne zabrať. V podobnom duchu sa bude niesť aj SPLN mesiaca, ktorý bude na Veľkonočnú Bielu sobotu 16.4. vo Váhach (nastane o 19:58 hod).

Keď je Mesiac vo Váhach, na jednej miske je dobro a pravda, na druhej zlo a klamstvo. Našou úlohou je hľadať harmóniu. Nebude to jednoduché. Rozporuplné rozpoloženie a emócie budú tým povestným „klackom“ pod našimi nohami.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Prichádza jar a slnko je najlepší lekár. Produkuje prirodzený vitamín D, ktorý teraz tak veľmi potrebujeme.

Spln mesiaca vo Váhach prinesie veľa nových myšlienok

Príval slnečnej energie vám prinesie veľa nových myšlienok a energie. V hlave nám bude behať priveľa myšlienok a našou úlohou je ich racionálne spracovať. Nie vždy sa nám to úplne podarí a výsledkom môže byť niekoľko nezrealizovaných predstáv, či snov.

Tento Spln a tiež slnečné počasie a aj sviatky Veľkej noci, vás viac pripútajú k rodine. Teraz je ideálny čas zmeniť niečo, čo nefunguje. Budete mať na to dostatok energie aj možností.

Spln mesiaca prinesie aj zmeny v postojoch

Spln prinesie aj zmeny v postojoch. Nielen v našich, ale aj u ľudí okolo vás. Začnú sa meniť a viac si uvedomovať svoju hodnotu. Pokiaľ im nebudete stíhať aspoň skúste nevnímať odmietnutie ako nevďačnosť. Nepodliehajte zmenám nálad a podráždenosti.

Nepodliehajte zmenám nálad a podráždenosti.

Keď budete mať pocit, že vás začínajú ovládať nízkovibračné energie, stiahnite sa. Vypnite sociálne siete, ktoré sú nimi zaplnené a verte mi, už jedno zapojenie sa do diskusie, na vás môže preniesť negatívne emócie. Naučte sa sebaovládaniu. Ak cítite, že ste podráždení, stiahnite sa do svojho vnútra, prečítajte si peknú knihu a doprajte si čas.

Dobro bojuje so zlom – na povrch idú naše tiene

Nie všetko totiž bude tak, ako si predstavujete. Dobro bojuje so zlom. Pravda s klamstvom. Túži totiž po harmónií. To vás môže rozhádzať. Prijmite zodpovednosť, buďte vnímaví a citliví.


Ak sa vám nebude dariť v pracovnej oblasti, upracte si byt a vyzdobte ho. Práca počká, nenúťte sa do nej, čím viac sa budete nútiť, tým viac pochybností vám to prinesie.

Aké je posolstvo aprílového Splnu vo Váhach?
Odpustite sebe aj iným.
Posilnite seba aj svoje vzťahy.
Stiahnite sa do ticha a v sebe prehodnoťte to, čo je treba a dajte si vlastné rozhrešenie.
Skúste ukončiť to, čo vás oslabuje, čo vás oberá o silu, čo vám nevyhovuje.
MEDITUJTE

Andrea Tarová, http://samanskesviecky.sk

Nepúšťajte sa do veľkých realizácií. Ozdobte si byt, privítajte jar
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.