Speváčka Kristína má nový album

0

Speváčka Kristína má nový album a ja si ho dookola púšťam pri mojich cestách v aute. Silné texty jej dvorného skladateľa Kamila Peteraja, dopĺňa hudba od Martina Kavuliča, a výsledok je vo veľkej miere sviežy a veselý. Pozitívny prístup sa odzrkadľuje vo väčšine pesničiek aj v tej, ktorú Kristína spieva v duete s Robom Grigorovom (Na vysokej skale). Navyše, ich hlasy spolu nádherne ladia, takže z nich cítiť tú správnu chémiu. Z trochu melancholickejších pesničiek sú mojimi top skladby Majáky a Láska Bombová. Kým tá prvá je o ľuďoch, ktorí tu s nami sú aj keď máme horšie časy, tá druhá je o láske, ktorá zničí všetko.  

S Kristínou som robila rozhovor, ktorý vám samozrejme prinesiem, zatiaľ sa inšpirujte videoklipom k úvodnému singlu Mať srdce. 

Speváčka Kristína len nedávno predstavila fanúšikom optimistický singel „Mať Srdce“ a už k nemu stihla nakrútiť aj originálny videoklip. Veselá pieseň nabáda ľudí, aby sa častejšie riadili srdcom, ktoré je úprimnejšie ako rozum. Tejto filozofii zodpovedá aj klip. Vznikal v historickom centre Bratislavy, jeho laitmotívom je láska a je plný symbolov radosti. Krásne kvety, či folklórne motívy majú podčiarknuť Kristíninu radosť zo života. Pozrite si jedinečný videoklip k skladbe, podľa ktorej sa volá aj pripravovaný Kristínin najnovší album!

 Krásna a talentovaná speváčka Kristína má ďalšiu lahôdku pre fanúšikov. Pred letom predstavila singel „Mať Srdce“ a už k nemu nakrútila aj jedinečný videoklip. Je rovnako ako celá pesnička, ktorú má na svedomí osvedčená autorská dvojica Kamil Peteraj a Martin Kavulič, plný optimizmu a radosti zo života.

„Mám pocit, že v dnešnej dobe sme si všetci zvykli viac používať rozum a srdce sme nechali bokom. Táto skladba je inšpiráciou k tomu, aby sme  viac začali počúvať svoje srdce, čo chce, čo cíti, pretože, keď robíme veci od srdca kdekoľvek a pri čomkoľvek, je to ta najprirodzenejšia  a najúprimnejšia cesta pre nás,“ vyznala sa Kristína Peláková.

Jeden z hlavných motívov vo videoklipe je  tetovanie  na ruke a rôzne farebné kvetinové vzory na šatách. Centrom príbehu, ktorý vznikal v historickom centre Bratislavy, je aj v tomto prípade láska. Klip režíroval Matúš Mišák.

„Námet a scenár klipu od neho ma natoľko zaujal, že som sa rozhodla ísť do toho. S Matúšom som spolupracovala prvýkrát a práca s ním bola veľmi príjemná a na profesionálnej úrovni. V klipe si som mnou zahral sympatický Jakub Klech, dostal postavu vysnívaného chlapca,“ usmieva sa Kristína.

Optimizmus a radosť v klipe podčiarkujú ľudové námety.

„Krásne kostýmy s jemnou folklórnou tematikou som opäť zverila do rúk návrhárke Jane Gavalcovej. O vizáž a make up sa postarala Lucka Ružová,“ uzatvára Kristína.

Kristína vydáva aj nový album s rovnomenným názvom „Mať Srdce“. Fanúšikov ním poteší po troch rokoch a budú na ňom hity z jej ostatného, mimoriadne úspešného, obdobia.

Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Aj tento rok sa opäť stala Osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy žne nielen na Slovensku, ale aj v Česku, kde vypredala dokonca aj pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských muzikantov. Kristína tiež ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke. Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.