Spln v Kozorožcovi – buďte ambiciózny

0

V stredu 13.7. bude Spln v Kozorožcovi. Tomuto Splnu sa hovorí aj Superspln.

Kozorožec je zemské znamenie a vládne mu planéta Saturn. A navyše je to strategické a zodpovedné znamenie. Kozorožec je znamením obrovskej sily, charakteru a ambicióznosti. Je veľmi praktický, má rád peniaze a nerád ich utráca na zbytočnosti. Spln v Kozorožcovi.

Nič nerobí len tak, prakticky nevie oddychovať, a aj keď si nájde nejaké hobby, časom z neho urobí zárobkovú činnosť (napríklad, ak rád číta, urobí si časom blog o knihách).

Je trpezlivý, vie veľmi dobre a najmä v zrelšom veku, že cesta k úspechu je dláždená potom a ťažkou prácou. Neverí na náhody, všetko si disciplinovane a presne pripraví. V momente, ako si nejaký sen splní, už má v zálohe ďalšie a začne na nich pracovať. Možno to znie masochisticky, ale Kozorožec (nedáva najavo svoje emócie) má radšej tú cestu ako cieľ.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Spln v Kozorožcovi – Ako ho využiť?

Skúste využiť Spln v Kozorožcovi vďaka jeho predurčeniam. Úspech vám prinesie aj plánovanie a navrhovanie stratégií a projektov v oblasti financií, obchodu a marketingu.

Naozaj je veľmi málo znamení, pre ktorých je práca koníčkom a z koníčka urobia prácu, tak preto sa zahryznite do práce choďte nekompromisne za svojim cieľom. Tak ako Kozorožec. Zamerajte svoju pozornosť od detailov a drobností k vyššiemu celku.

Splnu v Kozorožcovi sa hovorí SuperSpln

Počas Splnu je tiež dobré upevňovať veci a materializovať si svoje želania a predstavy.

Kozorožec býva utiahnutejší, nevyhľadáva spoločnosť, má rád sarkazmus a suchý zmysel pre humor. Väčšinou nepije alkohol, pretože nerád stráca kontrolu nad niečím a najmä nie nad sebou. Rád podá pomocnú ruku, a aj keď pôsobí navonok ako suchár bez emócií, neprístupne a chladne, je to klam a jeho maska. Ochotne a rád pomôže ľuďom či zvieratám v núdzi.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Ambície a úspech

Ambície, peniaze, úspech – to je Kozorožec. A teraz máte ideálnu šancu pod jeho vplyvom začať novú etapu svojho života. A k tomu vám môže pomôcť šamanská sviečka na privolanie peňazí, príležitostí a hojnosti. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/sviecka-na-peniaze/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.