Spln v Levovi vám posilní sebavedomie

0
pexels-griffin-wooldridge-3654869

Spln má veľký vplyv na prírodné javy a môže nepriaznivo pôsobiť aj na ľudí. Na niektorých viac, na iných menej. V každom prípade sa však počas Splnu neodporúčajú operácie, a iné zdravotné zákroky.

Ak máte zdravotný problém, vyskúšajte počas Splnu napríklad homeopatiu. Spln je totiž fáza uvedomenia si seba a svojich problémov a môže nám pomôcť odhaliť naše negatívne vzorce správania.

5.2. 2023 o 19:28 nastane Spln v Levovi. Spln zvyčajne pôsobí 3 dni pred a 3 dni po.

pexels-gareth-davies-1598377


Lev je ohnivé znamenie

Ľudia narodení v znamení Leva sú ctižiadostiví a snažia sa dosiahnuť vysoké ciele. Nie vždy sa im to však podarí. Tú ctižiadostivosť majú spoločnú s Kozorožcom, avšak ten vytrvá a keď niečo nejde, hľadajú inú cestu a vytrvajú. Lev väčšinou odchádza a hľadá niečo iné.

Levy milujú spoločnosť 

Sú radi stredobodom pozornosti. Ak nie sú, odchádzajú. V živote zažívajú v prevažnej miere úspech. Majú nos na príležitosti a sú magnetom na peniaze. Tam, kde sú peniaze, sú ľudia v znamení Leva.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Levy a peniaze

Milujú peniaze, preto je aj tento Spln v znamení peňazí, hojnosti – slobody a nezávislosti. Tak totiž ľudia v znamení Leva odôvodňujú svoj blízky a vrúcny vzťah k peniazom – sloboda.
V práci majú úspech, zastávajú vysoké posty alebo sú to úspešní podnikatelia.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca


Láska a sebaláska

Majú samozrejme aj slabé stránky – panovačnosť, a neschopnosť podriadiť sa. Vo vzťahu sú pôžitkársky, ale aj vypočítavý. A ak zavládne v jednom aj druhom nuda, prichádza k nevere. Práve z tohto dôvodu je tento Spln zameraný aj na lásku, konkrétne sebalásku.
Čítajte tiež: Využite čarovnú moc byliniek

Aký bude tento Spln? Čo môžeme urobiť pre svoje sebavedomie?

Pripravte sa na príval emócií. V každom z nás je kúsok bojovného Leva a počas tohto Splnu budeme mať potrebu byť obdivovaný a uznávaný. Je to vhodný čas na budovanie si svojej sebadôvery. Veľa ľudí však v tomto poli bojuje, namiesto toho, aby sa prijali. A táto bojovnosť bude počas tohto Splnu posilnená. Lenže. Sebavedomie sa dá pozdvihnúť len sebaprijatím. Vhodná afirmácia je ” Prijímam, že nie som dosť chytrá”. Hovorte si to nahlas, bez emócií. Ak sú v tom emócie, pretože je vám to proti srsti, hovorte si to najprv potichu, až potom pridajte hlas a nepoužite emócie. Ak to ani tak neviete povedať bez odporu povedzte nahlas: ” Prijímam, že neviem prijať, že nie som dosť chytrá”.

Ono to vôbec nie je o tom, že teraz zostaneme stáť na mieste. Nie, na svojich nedostatkoch môžeme ďalej pracovať, avšak tu a teraz sa prijmeme tak ako sme. A keď prestaneme so sebou bojovať, príde sebavedomie.

Keďže sa februárový spln spája s astrologickým znamením Leva, bude rovnako ako toto zviera veľmi silný, rázny a energický. Navyše sa tu odrazí aj to, že sú Levy organizovaní a majú diplomatický talent, radi sa chvália tým, čo sa im podarilo, ale zle znášajú akúkoľvek kritiku. Okrem toho neznesú, keď majú niekomu hrať druhé husle, a za každú cenu chcú stáť v popredí.

V období okolo februárového splnu sa do popredia dostanú záležitosti, ktorých ste sa v minulosti báli alebo do ktorých ste sa nechceli pustiť. Vďaka vplyvu Leva na ne však konečne príde rad. Možno teda pocítite túžbu začať s niečím novým, ukázať sa a presadiť sa. Spln v znamení Leva vám dodá sebavedomie, podporí vašu kreativitu a pomôže vám ujasniť si priority.

Sebavedomie sa dá pozdvihnúť len sebaprijatím.

Lev a jeho charakteristika

Ľudia v znamení Leva sú si blízki s Kozorožcami, Levmi a Škorpiónmi.
Ich obľúbenými farbami sú karmínová červená, svieža žltá a jasná oranžová.
Milujú prepychový život.
Pohŕdajú obmedzenými ľuďmi a pravidlami.
Chcú žiť podľa vlastných predstáv.

SLÁVNI ĽUDIA v znamení LEVA

Napoleon Bonaparte
Bernard Shaw
Henry Ford
Alfred Hitchcock
Fidel Castro
Bill Clinton
J.K. Rowling
Arnold Schwarzenegger
Madonna
Jennifer Lopez
Whitney Houston
Matt LeBlanc
Danica Jurčová
Július Satinský

Autorka: Andrea Hinková – Tarová
https://samanskesviecky.sk/
Foto: Pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.