Staňte sa súčasťou Heráleckého festivalu lásky

0
2

Nasadnite na romantickú vlnu mesiaca máj a doprajte si chvíle oddychu na zámku Chateau Herálec. Lásku, pocit intimity a spojenia podnecujú nielen rozľahlé a skvostné priestory zámockého parku, ale i unikátny interiér a celkový koncept hotela. Spečaťte si so svojím milovaným a svojou milovanou to najcennejšie romantické puto, ktoré medzi vami je a naplánujte si jedinečné chvíle plné blízkosti v hoteli Chateau Herálec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najromantickejšie obdobie roka
Nechajte sa zviesť a rozmaznávať romantickou vôňou májovej lásky a v sprievode svojich milovaných zažite romantickú noc nielen plnú hviezd, ale i nezabudnuteľných pocitov v unikátnom hotelovom koncepte Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE. Svoje puto „uzamknite“ pod rozkvitnutými korunami stromov a ako dôkaz lásky si domov odneste päť prekrásnych okvetných lístkov heráleckej ruže spojených v jeden v podobe maličkosti, ktorá vám tieto dokonalé chvíle bude neustále pripomínať. Čarokrásny päťhviezdičkový zámok je jedným z bezpochyby najromantickejších zámkov v našom okolí a je tou správnou voľbou pre vás a vašich milovaných. Noci, ale i dni plné lásky sú zaručené.

Dostupnosť
Päťhviezdičkový zámok Chateau Herálec sa nachádza len na skok v susedných Čechách v oblasti Vysočina s výbornou dostupnosťou, priamo z diaľnice D1.Svojou jedinečnou rozlohou, zámockým prostredím a luxusným ubytovaním si získa každého návštevníka hneď pri príchode a učarí mu natoľko, že sa sem budete chcieť vracať stále znova a znova.

Čaro prostredia
Atmosféra zámku na vás bude dýchať svojou minulosťou prepojenou so súčasnosťou. Vôňa rozkvitnutých orgovánov a rozľahlosť anglického parku nabáda na prechádzky krásnou okolitou prírodou a na čerstvom vzduchu. Piknik, alebo uvoľnené posedenie v krásnom prostredí len podnieti blízkosť s vašimi milovanými. Svoju lásku  „Na Chateau Herálec robíme všetko preto, aby bol pre vás pobyt na našom zámku dokonalým zážitkom a spomienka na neho vám zostala vrytá hlboko v pamäti. Zážitok sa začína vytvárať už pri vašom príchode, keď prvýkrát uzriete v skutku impozantnú siluetu tohto architektonického diela s červenými vežičkami, ktoré hrdo vyčnievajú do krajiny viac ako štyri storočia. Keď prekročíte vstupné brány cez nádherné dobové vstupné vráta, budete ohromení krásou a veľkorysosťou priestoru a začínate prežívať zážitok, ktorý sme pre vás pripravili,“ potvrdzuje majiteľka a zároveň zámocká pani hotela Chateau Herálec, pani Alexandra Kasperová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gurmánsky zážitok nielen pre zaľúbených
Okrem nezabudnuteľného ubytovania je prvotriedny servis, to, na čo sa môžete v zámku Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE spoľahnúť. Chcete potešiť svoju polovičku dobrým jedlom, alebo priam gurmánskym zážitkom? Pre labužnícke jazýčky sú priestory zámku priam stvorené.

Chateau Herálec ponúka v štýlovej zámockej reštaurácii HONORIA delikátnu gastronómiu bez chemických prísad a ochucovadiel pripravenú z čerstvých lokálnych surovín. Chuť a vôňu pripravených jedál dopĺňa široký výber lahodných vín z archívnej zámockej vínnej pivnice. Špecialitou Chateau Herálec je zbierka francúzskych vín z oblasti Bordeaux, jedna z najväčších zbierok tohoto druhu v Čechách. A keď hovoríme o gastrozážitkoch na Chateau Herálec, určite vyskúšajte najnovšiu delikatesu zo zámockej kuchyne  – domáce zámocké paštéty podávané s hrubozrnou horčicou, figami, brusnicami, šalviovým olejom a zmesou korenia. K tomu chrumkavý chlebíček pečený priamo na zámku a brioška. Vyskúšate králičiu pečeňovú paštétu, terinu z candáta alebo jahňaciu terinu….opäť to bude veľmi ťažký výber, takže najlepšie bude keď ochutnáte všetky tri. A romantičky upozorňujeme aj na možnosť štýlovo piknikovať pod korunami storočných velikánov v zámockom parku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmaznávajte svoje telo v Spa by L´OCCITANE
Na okolitý svet jednoznačne zabudnete v teplých bublinkách jacuzzi v zámockej veži a v prvých Spa by L´OCCITANE, kde sa o vás postará nielen profesionálny tím, ale i jedna z najkvalitnejších prírodných kozmetík pochádzajúca priamo z francúzskej oblasti Provence. Nechajte sa rozmaznávať a uvoľnite svoje zmysly. „Na každom kroku budete objavovať nové a nové detaily vycibrenej starostlivosti o hostí, ktoré budú ako čriepky mozaiky dotvárať Váš dokonalý zážitok“ uviedla zámocká pani Alexandra Kasperová.Virtuálnu prehliadku zámku nájdete na www.chateauheralec.com.

 

 

 

O zámku Chateau Herálec:5 hviezdičkový boutique hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE***** je symbolom kvality, luxusu, súkromia a výnimočnosti. Zámok s novogotickými prvkami z 13. storočia je zapísaný do zoznamu národných kultúrnych pamiatok ČR a je jedným z najkrásnejších českých zámkov.    Zámocký hotel ponúka luxus päťhviezdičkového štandardu, unikátne designové ubytovanie a exkluzívny servis. Nachádza sa v pomyselnom strede Európy, v srdci českej Vysočiny, v regióne s najväčším výskytom historických pamiatok UNESCO a uprostred takmer nedotknutej prírody českej Vysočiny. Má vynikajúcu polohu s priamym prístupom po diaľnici D1, v dostupnom zázemí medzinárodných letísk v Prahe, v Brne a vo Viedni a tiež s možnosťou pristávania helikoptérou v exteriéry zámku. Boutique hotel Chateau Herálec je určený širokej verejnosti, ktorá vyhľadáva služby na najvyššej úrovni pod jednou strechou, a tiež manažérom a podnikateľom, ktorí môžu prostredníctvom konceptu klubových aktivít rozvíjať na zámku svoje podnikateľské aktivity, tráviť voľný čas v súkromí a podporovať svoj zdravý životný štýl.

  

Chateau Herálec ponúka svojim klientom exkluzívne ubytovacie kapacity vrátane kráľovského a prezidentského apartmánu, priestory pre spoločenské, konferenčné a pracovné stretnutia, športové centrum s golfovým trenažérom, wellness a spa, ktoré sa nachádza v južnom krídle a je prvé svojho typu v Čechách. Reštaurácia, bar s archívnou vínnou pivnicou. Výnimočnú atmosféru priamo na zámku dopĺňa kaplnka sv. Anny s dych berúcim oratóriom.

 

Zámok obklopuje anglický park z 18. storočia a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny pobyt, radi spoznávajú krásy prírody a chcú z nej načerpať energiu, ponúka prostredníctvom Knihy zážitkov nezabudnuteľné chvíle a adrenalín: jazdu hotelovým kabrioletom, let balónom, let vrtuľníkom, golfový trenažér, aquazorbing, psie záprahy, stavanie iglu, cykloturistiku, tradičný hon a ďalšie aktivity.

Pre návštevníkov ponúka zámocký hotel Chateau Herálec zenovú oázu, v ktorej strávia svoj pobyt v absolútnom súkromí a ničím nerušenom kľude. Špecialitou Chateau Herálec je unikátna zbierka značkových francúzskych vín z oblasti Bordeaux, jedna z najväčších zbierok tohto druhu v Čechách a delikátna zámocká gastronómia z výlučne čerstvých lokálnych surovín bez chemických prísad a dochucovadiel.

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.