Menu Zavrieť

Stretnite sa s Nelou a príďte si po jedinečný autogram

Obľúbená značka Figaro spoločne so seriálom Búrlivé víno pripravili pre všetkých fanúšikov skvelú príležitosť stretnúť sa osobne s Nelou Pociskovou!

 Príležitosť, na ktorú všetci seriáloví fanúšikovia tak dlho čakali, je konečne tu. Jedna z najobľúbenejších hviezd slovenskej hereckej a hudobnej scény Nela Pocisková, ktorú poznáte z hlavnej úlohy v seriáli Búrlivé víno, sa na vás bude tešiť v sobotu 15. marca 2014 od desiatej hodiny dopoludnia až do jednej hodiny popoludní v hypermarkete Hypernova Avion Bratislava. Tešiť sa môžete na Nelin vlastnoručný podpis, ako aj na spoločnú fotografiu.

Ak sa však chcete dostať naozaj až „na pľac“, nezabudnite sa zapojiť do súťaže s Figarom o skvelé ceny. Šťastný výherca prvej ceny totiž získa možnosť zahrať si rolu v seriáli Búrlivé víno po boku Nely Pociskovej. A kto iný, než samotná Nela, by vám mohol dať cenné rady, ako čo najlepšie zahrať svoju rolu v seriáli? Tak neváhajte, príďte a ochutnajte s Nelou najnovšie čokolády Figaro Kukurica a Cornflakes.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie