Menu Zavrieť

Súťaž! Blýskajúca sa podlaha = výkladná skriňa každej gazdinky

Príchodom inovovaného mopu Ultramat TURBO do vašej domácnosti sa pre vás stane umývanie podlahy hračkou. A to bez rozmočených rúk a boľavého chrbta z ohýbania. Po novom prešiel totiž mop Ultramat vylepšením, vďaka ktorému je vkladanie hlavice mopu do žmýkacieho koša ešte jednoduchšie ako predtým.

 


Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sebe spája vysokú kvalitu, do detailu premyslené spracovanie a úplne jednoduché používanie. Je vybavený praktickým pedálom, ktorý dá do pohybu rotačný systém žmýkajúci mop do poslednej kvapky. S dokonale vyžmýkanou hlavicou mopu bude vaše podlaha opäť rýchlo suchá. Obrovskou výhodou je i individuálne nastaviteľná dĺžka teleskopickej tyče. Oceníte i nové zjednodušené vkladanie hlavice mopu do žmýkacieho koša. Mycí návlek mopu je vyrobený z dvoch druhov vlákien, ktoré zaisťujú výbornú savosť a dokonalé čistiace vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Použité mikrovlákna absorbujú a zotrú všetku mastnotu i šmuhy, abrazívna časť skvelo odstráni i odolné a zaschnuté nečistoty. Mycí návlek možno jednoducho vyprať v práčke a následne znovu použiť. Ultramat TURBO je vhodný na všetky druhy tvrdých podláh, akými je trebárs PVC, plávajúce podlahy, parkety alebo dlažba.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte inovatívny mop od Viledy, ktorý sa postará o to, aby sa vaša domácnosť len tak blýskala.
Súťažná otázka: Napíšte nám či upratujete priebežne alebo si upratovanie nechávate na jeden deň v týždni.
Odpovede píšte na Fun Page Andawell Andrea Hinková – Tarová https://www.facebook.com/www.andawell.sk/
Jedného z vás 3.6. vyžrebujeme a získa tento inovatívny mod od Viledy

17 Comments

 1. Monika Prádlovská

  Dobrý deň, tak ja upratujem veľmi rada…. vedľa nášho paneláku rastie smutná vrbae a ešte stále kvitne. Takže dôvod na upratovanie mám???. Ale nevadí! Vaša výhra by fakt potešila. Krásny deň. Monika

 2. Patrícius Lehota

  Pred nedávnom sme sa s manželkou dohodli, že o čistotu podláh v našom dome sa budem starať ja. Sada Ultramat TURBO by ma potešila… Je to niekedy fakt “makačka”, udržať dom a dlážky v čistote…

 3. Hanka Vymlátilová

  Ano uklízí se denně
  Aji teplotou anginou mě to nedalo
  Manžel sice nadával ale kdo to za mě udělá při dětech 5 co zbyli doma,2 už sami
  Ti se staví sem tam s rodinou a dětmi

 4. Hana Vymlátilová

  Ano uklízí se denně
  Aji teplotou anginou mě to nedalo
  Manžel sice nadával ale kdo to za mě udělá při dětech 5 co zbyli doma,2 už sami
  Ti se staví sem tam s rodinou a dětmi

 5. Veronika Bujnova

  Ja upratujem priebežne jeden deň kúpelku druhy deň prach tretí deň spotrebiče a tak. A samozrejme sú dní kedy sa mi nechce nič alebo pranie a žehlenie nechávam na koniec týždňa.

 6. Andrea Tkáčová

  Upratujem priebežne. Vysávať sa musí skoro každý deň. V zime stále kvôli podlahovemu kureniu a tvorbe prachu , deti sú alergici takze vydávam denne. A umývať aspoň dvakrát do týždňa. Deti vedia teda narobiť pekný neporiadok. Takýto pomocník by sa mi veru pri nich veľmi zišiel. O Vilede som aj dosť počula samé dobre recenzie takze určite vyhra stojí zato.

 7. Zuzana Brnova

  Upratujem priebezne, vysavam 3x tyzdenne podla potreby, ale vytieram ráz tyzdenne. Predsa len mám velký dom tak mi to zobere viac času.

 8. Zuzana Brňová

  Upratujem priebežně. Vysávám asi 3x týždenně, ale vytierám len raz týždenně. Mám velký dom a tak to zabere viac času.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie