Menu Zavrieť

Súťaž! Jarné upratovanie „ľavou zadnou“ Súťaž je ukončená a vyžrebovaná

Jarné upratovanie už nemusí byť postrachom, ktorý vám každý rok odhryzne hodný kus z voľného času. Chce to iba dobrú organizáciu, šikovných rodinných pomocníkov a samozrejme správne čistiace prípravky, ktoré vás zbavia špiny a baktérií ľahko a jednoducho.

Dáme vám niekoľko cenných rád, aby ste si upratovanie odkrútili čo najskôr a mohli ste sa venovať príjemnejším činnostiam. A popritom môžete aj vyhrať! Súťažíme o tri balíčky čistiacich produktov značky Cif.

www.andawell.skwww.andawell.skwww.andawell.sk

Základná chyba, ktorú robia niektoré gazdinky a ich pomocníci je tá, že začínajú svoje upratovanie naopak. Aby ste nemuseli niektoré činnosti opakovať, je dobré premyslieť si stratégiu upratovania akoby ste hrali počítačovú hru.

Najideálnejšie je začať s čistením a umývaním v každej miestnosti od stropu a postupovať smerom dole až k podlahe. Začnite prípadnými pavučinami, ktoré sa nájdu kde-tu v kútoch každej miestnosti. Nezabudnite na osvetlenie a nábytok, ktorých tiež treba zbaviť prachu a nečistôt. Prach nikdy neutierajte suchou, ale navlhčenou handrou. Ak by ostala handrička suchá, prachu by ste sa nezbavili, ale ostal by rozvírený v ovzduší, za čo by vám vôbec nepoďakovali vaše pľúca.

Ďalší bod upratovania by sa mal venovať oknám. Chcete, aby sa leskli ako krištáľovo čisté jazierko? Stačí použiť  čistiaci sprej Cif Okná a sklo, ktorý vďaka svojmu zloženiu odstraňujú šmuhy nielen z okien, ale aj zo zrkadiel a ďalších sklenených plôch v domácnosti. Zanecháva ich žiarivo lesklé a bez šmúh. Sprej na okná a sklo stačí iba nastriekať, a následne ho utrieť suchou handričkou. Vďaka nemu bude váš svet za oknom oveľa krajší a susedy vám budú lesk vašich okien závidieť.

Vaše kroky ďalej poputujú do kráľovstva každej ženy – kuchyne. Keďže v tejto miestnosti trávi takmer každá gazdinka mnoho času, záleží jej na čistote kuchynského sporáka a hrncov. Na dokonale čistú domácnosť,  obzvlášť na kuchyňu, je najlepším pomocníkom Cif Ultra univerzálny odmasťovač.

Vďaka ultra účinnej technológii Multi Active System zaručuje odstránenie i tej najodolnejšej mastnoty. Môžete ho použiť na vyčistenie zaschnutej špiny v rúre či na sporáky, ale tým jeho pole pôsobnosti nekončí. Poradí si s usedenou špinou na žalúziách a nemusíte sa báť ani jemných citlivých povrchov, ako je mramor, sklokeramika či nerez.

A navyše, Cif Ultra univerzálny odmasťovač môžete aplikovať dokonca i na bavlnu a ľan, a tak s ním hravo vyčistíte napríklad ušpinený obrus. Okrem bezchybného účinku vás Cif Ultra univerzálny odmasťovač prekvapí príjemnou vôňou marseillského mydla, ktorú za sebou zanecháva.

V kúpeľni strávime počas upratovanie najviac času. Rad krémových abrazívnych čistiacich prípravkov Cif Cream si poradí s nečistotou rôzneho druhu a s takmer každým povrchom vo vašej kúpeľni. Navyše je jemný, a tak nepoškriabe ani smalt či sklokeramiku. Aby ste kúpeľňu účinne vyčistili, stačí ho naniesť na znečistený povrch pomocou navlhčenej špongie alebo handričky, zľahka zotrieť a nakoniec dôkladne opláchnuť vodou.

Pri generálnom upratovaní nesmiete vynechať ani podlahy. Aj tie môžu byť také čisté, že by sa z nich dalo jesť, hoci by sme to samozrejme neodporúčali. Na podlahe sa taktiež zdržiava množstvo baktérii, ktoré môžu ohroziť najmä batoľatá, ktoré po nich lozia štvornožky. Preto sa po príchode domov nezabúdajte prezúvať do papúč, ktoré nezabudnite priebežne čistiť.

Výborným pomocníkom pre čisté podlahy je rad Cif Brilliance, v ktorom nájdete špecialistov na čistenie podláh, laminátu a iných veľkých umývateľných plôch. Vďaka unikátnej technológii zanecháva čistené povrchy čisté, žiarivo lesklé a slastne prevoňané.

Hoci vám dá poriadne každoročné jarné upratovanie zabrať, odmena sa dostaví. Po úspešnom jarnom upratovaní príde pocit dobre vykonanej práce a zaslúžený oddych vo vašom čistom domove. Tak do upratovania, priatelia!

Súťaž
Súťaž trvá do 20.5. 2016
Podmienkou je odpovedať správne na súťažnú otázku, byť fanúšikom našej Fanpage na Facebooku a dať LIKE pod tento článok (mnohí to nerobíte :) )

Ktorá miestnosť v domácnosti sa považuje za kráľovstvo žien?

[contact-form-7 id=”759″ title=”Súťaž o Cif”]

Balíčky získavajú:

Barbora Petrášová, Žilina
Daša Prebovičová, Nové mesto nad Váhom
Zuzana Némethová, Košice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie