Menu Zavrieť

Súťaž! Skalnaté mesto, ktoré vo vás zanechá stopy

 Kto už raz zavítal do susedných Čiech do Adršpašsko-teplických skál určite uzná, že je to balzam na dušu i telo. Najväčšie skalnaté mesto Strednej Európe sa pýši celou radou miest, ktoré vám učarujú.

Prechádzka alebo aj náročnejší výlet touto nádhernou krajinou ako keby navracal psychickú rovnováhu. Je dosť možné, že to spôsobuje práve sila magických pieskovcových skál, ktoré svoju podobu začali získavať už pred 80 miliónmi rokov. Nachádza sa tu i „živá“ prírodná voda, o ktorej sa traduje legenda z roku 1 254, v ktorej sa rozpráva o zázračnom uzdravení sedliaka, ktorého zasiahol blesk, keď skalami prechádzal.

 

 

Povesť o liečivej sile prameňa sa šírila ďalej  a i dnes sem chodí veľa ľudí hľadajúci uzdravenie. Ak už je liečivá alebo nie je, ide o výnimočne čistú vodu. Hlboko v skalách presakuje cez pieskovec ako cez ten najjemnejší filter do hĺbky stoviek metrov, odkiaľ sa čerpá artézskymi vrtmi. Voda je natoľko kvalitná, že nepotrebuje žiadnu úpravu, takže z hĺbky zeme putuje nerezovým potrubím rovno do fliaš. Vodný zdroj je natoľko výdatný, že v podobe pramenitej vody Toma Natura zásobuje celú Českú a Slovenskú republiku.

Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte „letný balíček“ Toma Natura. Letný balíček obsahuje vodu, uterák a tašku.

Kde vyviera voda Toma Natura?

  1. Adršpašsko- teplické skaly
  2. Pulčinské skály
  3. Prachovské skály

Svoje odpovede zadávajte na FB stránku https://www.facebook.com/www.andawell.sk/?ref=aymt_homepage_panel

Súťažiaci musí byť fanúšikom stránky Andawell by Andrea Hinková Tarová

Súťažiaci zapojením sa do súťaže súhlasí so spracovaním jeho osobných údajov po dobu trvania súťaže a odoslania výhry.

Súťaž sa končí 20.6. 2018

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie