Tipy na vtipné a užitočné darčeky pre vášho kolegu

0

Vzťahy na pracovisku často nie sú len o práci a plnení plánu. Rodia sa tu úprimné priateľstvá, ktoré často pretrvajú celé roky. S kolegami trávime podstatnú časť dňa a zdieľame s nimi informácie, radosti i starosti. Pripomíname si každý ich sviatok a rovnako ako pri rodinných príslušníkoch vymýšľame ten najlepší darček. Môže to byť náročná úloha, ale my sa dnes staneme sprievodcami vo svete darčekov.

S našou pomocou rozhodne vyberiete správne.  Na stránkach extrashop.sk rozhodne nájdete krásne darčeky pre každého.

 Minibar v bandaske
Niektoré chvíle si zaslúžia prípitok. A nie hocaký prípitok, ale prípitok na úrovni. Je skvelým nápadom ukryť malý minibar s kompletnou výbavou do štýlovej bandasky. Tak máte istotu, že žiadny výnimočný okamih sa nezaobíde bez náležitej pozornosti. Štýlová armádna bandaska má všetko potrebné pre menšiu oslavu. Spolu s minibarom môžete darovať i alkohol tester, ktorý určí hladinu alkoholu a prezradí, či je rozumné sadnúť za volant alebo sa oplatí spoľahnúť na služby taxi.

 Bezdrôtové slúchadlá
V posledných rokoch si skutočne užívajú svoje miesto na výslní. Nemôžeme sa čudovať. Konečne sme sa oslobodili od drôtov, ktoré sa v tých najmenej vhodných chvíľach zachytávali o všetky kľučky. Elegantné slúchadlá sú vhodnou voľbou na voľný čas i do práce. S ich pomocou je možné efektívne tlmiť všetky zvuky vonkajšieho prostredia a sústrediť sa na prácu alebo vlastné záľuby. Užijete si s nimi ranný beh a zlepšíte sústredenie nad pracovným projektom. Ak váš kolega raz vyskúša bezdrôtové slúchadlá, už nikdy viac sa nebude chcieť vrátiť ku klasickým modelom.

 Stieracia mapa
Ak váš kolega často cestuje a svoje cesty si vie náležite vychutnať, stieracia mapa sveta ho zaujme. Mapa je vytvorená z kvalitného papiera a je možné ju umiestniť i na pracovnú nástenku alebo sklenenú dosku pracovného stola. Každá krajina je vyznačená inou farbou. Možno sa mapa stane studnicou nových nápadov, kam vyraziť za novým dobrodružstvom.

 Držiak na mobilný telefón s bezdrôtovým nabíjaním
Nie je žiadnym tajomstvom, že inteligentným mobilným telefónom často dôjde šťava. Preto každý z nás ocení, keď máme možnosť telefón jednoducho a rýchlo nabiť. V prípade držiaka na telefón s bezdrôtovým nabíjaním môžete zabiť dve muchy jednou ranou. Telefón budete mať po ruke a môžete využívať napríklad navigáciu. Zároveň sa telefón nabíja, a tak je po opustení auta stále pripravený na plnenie úloh.

Na stránkach extrashop.sk sa nachádza široká zásoba darčekov, ktoré ulahodia vkusu každého. Zjednodušia život i vykúzlia úsmev. A o to napokon pri darčekoch ide. Veríme, že si užijete ich výber a obdarovaný bude mať nefalšovanú radosť. Tešíme sa na vašu návštevu na našich stránkach.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.