Korál upokojuje a chráni pred urieknutím a šialenstvom

0

Korál ako dar mora, bol odjakživa považovaný za ochranný a liečivý kameň. Dodáva nám energiu, zlepšuje intuíciu a predstavivosť, urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Vďaka svojmu zloženiu pozitívne vplýva na kosti, zuby, nechty a vlasy.

www.andawell.sk

 

Korál je považovaný aj za ochranný kameň pre deti. Posilňuje lásku medzi matkou a dieťaťom a chráni detskú duševnú stabilitu. Konkrétne deti chráni pred čiernou mágiou (urieknutím), nehodami a falošnými ľuďmi.

Kedysi ľudia verili tomu, že kto nosí korál je múdry a schopný liečiť aj šialenstvo. Stále sa používa ako talizman proti zlým duchom, démonom, strachu, násiliu, krádežiam, depresiám, posadnutiu, panike a nočným morám.

Korál sa spája s minulosťou a odovzdáva ďalej poznatky z minulosti. Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na to, aby v nás vyvolal vnútornú premenu. Vytrháva nás z letargie a do našich počinov vnáša šťastnú ruku.

Upokojuje emócie, prináša vnútorný kľud a preto zlepšuje diplomatické vystupovanie. Zmierňuje duševné a sociálne napätie. Posilňuje naše sebavyjadrenie, ale súčasne v nás posilňuje i zmysel pre spoločenstvo s inými ľuďmi. Podporuje kvalitu spolužitia, v ktorej sa ľudia svojimi individuálnymi vlastnosťami dopĺňajú. Priťahuje do života lásku a hojnosť, predovšetkým červený koral, ktorý je „kameň vášne“.

Stimuluje koreňovú a sakrálnu čakru a dodáva nám energiu a teplo.
Čítajte tiež: Čakry môžu blokovať vašu harmóniu

Vyvažuje materiálno a spirituálno a tak z nás robí praktických, pragmatických ľudí. Dáva nám výdrž pri dosahovaní predsavzatí a cieľov.
Čítajte tiež: Vyliečte si čakry! Aké kamene potrebujete?

Úzkostliví ľudia by ho nemali používať, pretože môže zosilniť ich úzkosť.

V súčasnej COVID dobe by sme mali mať korál stále na ruke alebo niekde v byte. Infekciu a ďalšie negatívne energie čistí biela šalvia a myrha, ktorými môžete dom alebo byt vydymiť, alebo si zaobstarať sviečku https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/, ktorá čistí negatívne energie. Odporúča sa aj v prípade, že ste COVID prekonali. Vtedy by ste mali vyhodiť všetky izbové rastliny a použiť sviečku Čistá duša na prečistenie energií.
http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.