Urobte si radosť. Len tak!

0

Na Slovensko prichádza e-shop ZOOT a s ním aj nekonečná dávka radosti.

Nakupovanie módy je činnosť, ktorá sa spája s radosťou. No ak stále neviete nájsť to, čo by vás oslovilo, potešenie z nákupov sa začne vytrácať. ZOOT na Slovensko prináša pestrú paletu 250tich značiek, ktoré fičia v zahraničí. A nenájdete ich „len“ online, ale odteraz aj osobne v POP-UP Výdajni Radosti na Šafárikovom námestí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filozofiou ZOOTu je priviesť ľudí k ich vlastnému štýlu, aby neboli odkázaní na módu, ktorá je im diktovaná veľkými značkami. „Chceme docieliť, aby Slováci nosili dostupné originálne a dizajnové modely. Už dlho sme mali pocit, že český a slovenský módny svet sa pohybuje medzi predraženými luxusnými obchodmi a unifikovaným štýlom cenovo dostupných reťazcov, pričom chýbala stredná cesta. Preto prinášame originálne portfólio značiek, ktoré oslovuje aj náš tím. Zväčša ide o mladé a svieže brandy, ktoré samé majú osobnosť a príbeh, a ktorým na vás a vašom štýle záleží rovnako ako nám,“ hovorí Ladislav Trpák, zakladateľ ZOOT.cz.

Výdajňa radosti už aj v Bratislave
So ZOOT zistíte, že online nakupovanie je sexy, a že sa ho nemusia báť ani tí, ktorí si  svoj vysnívaný kúsok potrebujú jednoducho vyskúšať. A presne na to bude slúžiť novootvorená POP-UP Výdajňa Radosti na Šafárikovom námestí. Prakticky to ilustruje jednoduchý príklad: ak si nie ste istý svojím číslom topánok, objednáte si viacero veľkostí, ktoré vám budú doručené do Výdajne Radosti. Tam si ich budete môcť vyskúšať a domov si odniesť len tie, ktoré vám dokonale sadnú v duchu filozofie ZOOT.cz: „Objednám. Vyskúšam. Čo mi nesedí neplatím.“ Ladislav na margo ich konceptu dodáva: „Osobný kontakt vo Výdajniach Radosti nám zároveň dovoľuje vylepšovať naše služby a otestovať si, či naozaj rozdávame tú pravú radosť.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo od nás môžete čakať
Pre vašu radosť z nakupovania urobíme maximum. Od širokej palety pozostávajúcej z 250 trendy značiek, cez rýchle dodanie (v prípade Slovenska do 48 hodín) až po najdlhšiu dobu na vrátenie, ktorá je 90 dní. „Takou našou čerešničkou na torte je, že si každý ponúkaný kúsok dokonale prehliadneme, aby sme vám vedeli poskytnúť úplne presné informácie o danom produkte. Ako keby vám to hovorila vaša kamarátka. Preto sa môžete spoľahnúť, že vás po rozbalení balíku nebude čakať žiadne „nepríjemné prekvapenie,“ uzatvára Ladislav.

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.