Urobte v šatníku priestor pre nové kúsky

0
westwing

Čas na jarné upratovanie šatníka. Jar je však ročné obdobie ako stvorené pre upratovanie šatníka a zbavovania sa nepotrebných vecí. Čas odložiť zimné oblečenie a spraviť si v skrini miesto pre nové kúsky. Pripravili sme pre vás 6 tipov, ktoré vám pomôžu pri jarnej očiste šatníka.

Krok č. 1: Krabice, koše a organizéry
Šály, rukavice a iné drobné doplnky – pretriediť a udržať každý kúsok na svojom mieste počas celej sezóny bude jednoduchšie, ak využijete boxy, zásuvky, organizéry a iné praktické úložné priestory, udržiavanie poriadku vám nebude robiť problém.

Krok č. 2: Vešiaky
V žiadnom šatníku určite nesmú chýbať! Vďaka nim každý kus vášho oblečenia bude mať svoje miesto. Základom sú rôzne druhy vešiakov a správne ramienko! Niektoré sú ideálne pre sukne, iné pre nohavice alebo tričká. Ak máte v šatníku niekoľko typov, môžete si byť istí, že vaše oblečenie nebude pokrčené.

westwing

Krok č. 3: Štýlové stojany na oblečenie
Sú veľmi praktické a slúžia ako doplnkový úložný priestor na zavesenie šiat. Vďaka nim sa vyhnete pokrčeniu a vaše obľúbené oblečenie bude vždy vyzerať dokonale.

westwing

Krok č. 4: Regál
Kapsulový šatník – v ktorom sú šaty zavesené podľa určitého kľúča, napríklad rozdelením odevov podľa typu: zvlášť plášte, saka, nohavice atď., alebo spojením jednotlivých kusov oblečenia podľa farieb. Najdôležitejšie však je mať kusy oblečenia, ktoré môžete vzájomne nosiť a tak vytvárať rôzne kombinácie. Čo potrebujete pre zariadenie kapsulového šatníka? Samozrejme skriňu. Ak Vám to priestor umožňuje, vyberte si veľký kus nábytku, aby ste vo vnútri mohli vytvárať samostatné sekcie s oblečením. Oplatí sa vybrať model so špeciálnou časťou na obuv.


Krok č. 5: Šperky

Vhodná organizácia šperkov je kľúčová. Šperkovnice a stojany na šperky sú ideálne pre ukladanie Vašich šperkov alebo šatiek a šálov. Sú vhodné pre každú ženu, ktorá ma zbierku šperkov, bižutérie alebo iných ozdôb a praje si ich uložiť trvalo a pekne usporiadané, ale slúžia aj ako dekorácie v domácnosti.

westwing


Krok č. 6: Zrkadlá

Viete si predstaviť šatník bez zrkadla? Každá žena sa chce cítiť krásna v tom, čo má na sebe. Pravdepodobne väčšina neopustí dom bez uistenia, či jej vzhľad je v poriadku! Najlepším riešením sú vysoké stojace zrkadla. Okrem toho zrkadlo nie je len užitočný pomocník pri úprave vzhľadu. Vďaka svojmu rámu a tvaru pomôže vytvoriť aj osobitý štýl vo vašej domácnosti. 

westwing
westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.