V pondelok 12.4. je NOV v Baranovi – prichádza príležitosť

0
Pexels.com

Baran je silné znamenie. Jeho energia pod vplyvom Marsu spočíva v sile, bojovnosti, vodcovstve a túžbe presadiť sa za každú cenu. To sú presne tie energie, ktoré nás naštartujú po dlhej, únavnej zime a prinesú nám do života radosť a nové príležitosti. Toto sú presne tie energie, ktoré nás budú sprevádzať aj počas tohto aprílového NOVU.

Na čo si treba dávať pozor je prílišná tvrdohlavosť, nekompromisnosť a snaha o prerazenie „hlavou proti múru“.

NOV je ako čistý papier. Respektíve dva. Možnosť začať niečo nové a zahodiť to staré a nefunkčné. V Tarote je taká karta – Koleso šťasteny. Hovorí, že aby život nestagnoval zmena je nevyhnutná. Možno je čas zostúpiť, aby ste mohli opäť stúpať, možno je tu moment, kedy sa odpútate od minulosti a vykročíte vpred!
Čítajte tiež:13.1. bude NOV v Kozorožcovi

Čiže, pri tomto NOVe zabudnite na to staré, budúcnosť sa len stane a čo s v nej stane, ovplyvníte konaním dnes. A dnes je ten deň, kedy máte v sebe silu, bojovnosť a vodcovstvo a to všetko premeňte na vybudovanie niečoho nového – lepšieho. Zahoďte to, čo nefunguje a začnite znovu.

Pamätáte si na moju predpoveď na rok 2021? Hovorila som, že v marci sa začne svet pomaly uzdravovať a aj keď už nič nebude ako bolo, môže byť lepšie. A to nám ponúka aprílový NOV. Naplánovať všetko lepšie a zahodiť nefunkčné.

Znameniu Baran vládne oheň, jeho farbami sú červená a biela a blízkymi znameniami Blíženci, Váhy, Škorpión a Lev. Ovláda ho planéta Mars.

Na čo sa zamerať? Rozhodne na financie. Či už si vyberiete šamanskú sviečku Privolaj hojnosť alebo Afirmačnú sviečku Peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých strán alebo darčekový balíček Energia, Hojnosť, peniaze – všetko je dobrou voľbou.
Foto: Pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.