Spln v Blížencoch prinesie stíšenie

1
clouds under full moon
Photo by Joonas kääriäinen on Pexels.com

V nedeľu 19.12. na štvrtú adventnú nedeľu a 2 dni pred zimným slnovratom bude Spln v Blížencoch. Spln v Blížencoch znamená, že veci majú rýchly spád a zároveň prinášajú stíšenie.

Blíženci sú vzdušné znamenie, ich farbami sú žltá, oranžová a svetlo zelená. Zrejme nikdy nenájdu duševný pokoj, nakoľko sú vnútorne rozpoltení. Robia viac vecí naraz a za chodu menia pravidlá. Sú veľmi imteligentní, no ich skvelé nápady často nekončia happyendom, pretože im chýba húževnatosť a vôľa dokončovať veci.

full moon surrounded by clouds
Photo by Aron Visuals on Pexels.comA tento Spln môže najmä ľuďom, ktorí majú radi poriadok, priniesť náladovosť, nespokojnosť, nesústredenosť a celkovo zmeny nálad. Počas Splnu a ďalších dní budúceho týždňa bude preto potrebné sa stíšiť. Telo aj myseľ.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Budete mať tiež silne otvorenú intuíciu, čo je pre Blížencoch tiež charakteristické. Nezabudnite, intuícia je tá prvá myšlienka, ktorá príde, tá druhá je už inštinkt. Ak sa dokážete upokojiť a napríklad meditovať a nedovolíte nepokojného duchu, ktorý na vás bude vplývať, vás rozhodiť, môžu vám prísť skvelé nápady a myšlienky na ďalšiu realizáciu. Či už v podnikaní, láske alebo vo vzťahoch.

Sviečkou tohto Splnu je Duša plná lásky, pretože je to o vás. O vašej sebaláske, sebahodnote, sebavedomí, sebavyjadrení a o všetkom, čo vás podporuje. Tento Spln bude o vás a vašej duša Láska pritom hrá tú najdôležitejšiu úlohu.❤️

Kúpite na samanskesviecky.sk.

Andrea Hinková Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.