Veľká letná súťaž je opäť tu!

4

Sieť multikín Cinema City Slovensko sa vrátila s letnou súťažou. Každý si môže vystierať skvelé výhry, napr. all-inclusive dovolenku do Stredomoria.


Vyhrávať bude opäť každý! S letnou súťažou v CinemaCity si môžete aj tento rok zotrieť skvelé výhry. Pri návšteve ktoréhokoľvek kina CinemaCity dostanete k vstupenke stierací žreb, ktorý je zaručene výherný.

S nami predsa nebude nikto prehrávať! Stierať začíname už 1.7.2019 a súťaž bude trvať do konca augusta.

Ako súťažiť? Je to jednoduché – stačí, ak po zakúpení vstupenky zotriete stierací žreb a hneď uvidíte svoju aktuálnu výhru.

A na čo sa môžete tešiť? Čaká na vás až 220 tisíc výhier. Okrem 40 tisíc vstupeniek a popcornu 1+1 zdarma, máme pre vás 156 tisíc zliav, 1200 vstupeniek zdarma, vrátane vstupeniek na 4DX a SUPERSCREEN, 4000 kozmetických produktov, či 190 kozmetických balíčkov.

Jeden šťastlivec získa automobil Mazda na 1 mesiac a dvaja si u nás môžu vystierať All-inclusive dovolenku do Stredomoria! Na čo čakať? Bežte si po svoju výhru!

4 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.