Menu Zavrieť

Veštba na tento týždeň – prišla jar!

Veštba na týždeň od 21. 3 do 27.3. 2016

Karty zacítili prichádzajúcu jar a vyzývajú vás usmievať sa. Každý človek prechádza počas svojho života rôznymi obdobiami a stretáva všelijakých ľudí. Je dôležité si uvedomiť, že nepriatelia k nám neprichádzajú kvôli tomu, aby nám ublížili, ale aby nám zrkadlili niečo, čo ešte nemáme v sebe vysporiadané.

Šťastie je totiž rozhodnutie a zároveň má obrovskú moc vo svojej nákazlivosti. Keď budete vydávať pozitívne vibrácie, vrátia sa vám späť. Zhmotnené. Bola som so svojom maličkým synom v hoteli. Ročné dieťa neobsedí a tak sa napapal s chcel ísť behať. Chodil pomedzi stoly a usmieval sa na ľudí. A úsmevy dostával späť. A dokonca aj od človeka, ktorý sa mi zdal tak veľmi zamotaný vo svojich problémoch, že nedokázal nájsť cestu von. A predstavte si, že tento malý človiečik mu vyčaroval úprimný úsmev na tvári. Verím, že aj v duši.

A takto je to, keď sa zima strieda s jarou. Navyše nás 23.3. čaká Úplnok (fáza mesiaca, v ktorej sa osvetlený mesiac javí ako kruh). Bude vo Váhach, čo môže priniesť odpustenie starých krívd a zmierenie zo sebou alebo inými ľuďmi. Každý úplnok prináša vyvrcholenie energie a nabáda nás opustiť staré nefungujúce a prijať nové ozdravujúce.

S tým súvisí aj jarná rovnodennosť a dôležitosť jarného upratovania. Prečítajte si článok o uprataní si duše https://andawell.sk/upracte-si-svoju-dusu-a-pritiahnite-si-financie/   Je presne o tom. Vyhoďte staré veci, ktoré vám brzdia energiu, zahoďte obmedzujúce pravidlá a pustite vzduch do svojej duše. Naozaj vyhoďte všetko, čo už nie je v súlade s vašim súčasným smerovaním. Vezmite si do ruky aj predmety po mŕtvych priateľoch alebo rodinných príslušníkov. Namiesto oprašovania sa v duchu opýtajte, či nie je práve teraz ten správny čas sa s nimi rozlúčiť. Verte, že je!

A nezabudnite si kúpiť niečo pekné na seba. Rovnováha medzi svetlom a tmou je totiž ideálny čas aj na odloženie starých šiat a zadováženia si nových.

Malý smejko v reštaurácií
Malý smejko v reštaurácií

Krásne jarné dni

Andrea Hinková – Tarová

hinkova@andawell.sk

Čítajte tiež:

https://andawell.sk/upokojuje-chrani-pred-urieknutim-a-sialenstvom/

https://andawell.sk/vestba-na-tyzden-od-14-3-do-20-3-2016/

https://andawell.sk/cisla-hovoria-o-ziadnej-sanci/

https://andawell.sk/dnes-je-novolunie-zahodte-stare-a-pritiahnite-si-nove/

https://andawell.sk/brandon-bays/

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie