Menu Zavrieť

Veštba na týždeň od 28.3. do 3.4. 2016

Aký bude tento týždeň? Karty ukazujú negatívnu polaritu na konci ktorej je Mág.

Znamená to, že naše telo pocíti jarnú únavu po ktorej príde k prepojeniu fyzickej a psychickej stránky nášho bytia.

Ale poďme po poriadku. Zmeny počasia, ktoré sú bežné spolu s prichádzajúcou jarou, dávajú nášmu organizmu zabrať. Navyše, ten môže byť vyčerpaný aj po zime, kedy nám chýbali najmä slnečné lúče, ktoré produkujú vitamín D, ktorý je považovaný za najprirodzenejšie antidepresívum.

Zaraďte do svojho jedálnička veľa ovocia a zeleniny, a tiež vitamíny. Tento týždeň vás totiž môžu navštíviť úbytok fyzických síl, psychická podráždenosť, ale aj bolesti svalov a kĺbov.

Jarná únava netrvá dlhšie ako 2 alebo 3 týždne. Po nej prichádza Mág. Ten predstavuje novú silu, iniciatívu, začiatok a vieru v sám seba. Takže, keď sa budete prechádzať lúke alebo v lese, premýšľajte nad svojimi plánmi. Mág vám pošle intuíciu, dobrý intelekt, a spojenie medzi duchovnom a matériou. Mág zároveň prezentuje známu vetu, ktorá je citovaná v každej knihe o mágií „ako je hore, tak je dole“.

PS: V prípade, že únava trvá dlhšie,navštívte lekára. Môže ísť o únavový syndróm.

PS2: Odložte čierne, šedé a tmavé farby ďaleko do skrine a minimálne do októbra ich nevytiahnite. Farby tiež vplývajú na našu psychiku (článok o farbách pre vás pripravujem). Vyberte farby, farby a zasa farby. A nezabudnite sa usmievať.

PS3: Prežiarte si jarné dni krásnym dúhovým náramkom. Na sklade máme posledných pár kusov.

http://eshop.andawell.sk/shop/naramky/duhovy-naramok-stastia/

Stále platí, že ak máte záujem o tarotový alebo numerologický výklad píšte na adresu hinkova@andawell.sk

Osobné stretnutia sa konajú v Malackách, výklad vám však viem poslať aj emailom. Cena je 25 euro prevodom vopred na účet. Môžete poslať otázok, koľko chcete, výklad obvykle posielam do 2 dní po úhrade.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie