Menu Zavrieť

Veštba na týždeň od 4.4. do 10.4.

Veštba na týždeň od 4.4. do 10.4.2016

Čo nás čaká? Tento týždeň bude priať múdrym ľuďom, ktorí nehľadajú, ako sa čo nedá, ale ako sa čo dá. Ľudí s takýmto prístupom príjemne zaskočí nový začiatok, nové smerovanie, či nový vánok. Či už v projekte alebo bežnom živote. A nové začiatky budú vychádzať z minulých rozhodnutí. Čiže do slova a do písmena bude platiť, že čo si zasial, to si zožneš.

Karty v tomto týždni varujú pred rozhodnutiami. Ak máte pred sebou vážne rozhodnutie a môžete ho ešte posunúť, urobte to.

Namiesto toho popremýšľajte nad tým, či ste sami so sebou v súlade. Ak chcete niekoho kopírovať alebo sa hrať na niekoho, kým nie ste, mohlo by vám to privodiť aj zdravotné komplikácie.

Buďte sami sebou.

V harmónií so svojim telom, svojou dušou a neposudzujte druhých. Je to ich život, vy ho nežijete a teda ani neviete, prečo človek koná, ako koná. Je to jeho cesta. Tá vaša je o vnútornej rovnováhe a sile. V živote sa nám striedajú negatívne aj pozitívne myšlienky a my sa musíme naučiť tie negatívne transformovať a veľmi si ich k srdcu nepripúšťať. A pokúsiť sa opustiť Matrix, v ktorom žije väčšina z nás.

Prečo to píšem? Pretože nás čaká prvé jarné novolunie a to už tento štvrtok okolo  13.30. Slnko aj Luna sa nachádzajú v znamení Barana a ide o prvé novolunie v tomto roku. Znamená to silnú, sviežu, priekopnícku energiu, ktorá nás má prebudiť so zimného bdenia a naštartovať do nového astrologického roka.

Každý nov znamená reštart energie a umožňuje nám odhodiť všetko staré a priviesť si do života niečo nové. Svieže a nové. Je to ideálny čas na detoxikáciu organizmu (využite medvedí cesnak). Pite veľa bylinkových čajov, dodržiavajte pitný režim a navštívte saunu. Nech z vás odíde všetko zlé.

Vyčistite si priestor. Kúpte si bielu sviečku (najlepšie valec), strhnite z nej energiu, a na tanierik nasypte ryžu. Vložte sviečku na tanierik do stredu ryže a pred zapálením požiadajte oheň, aby spálil všetku negatívnu energiu, ktorá sa nachádza vo vašom obydlí, alebo na pracovisku a aby očistil aj všetkých ľudí, ktorí tu s vami bývajú, alebo pracujú. Sviečku nechajte dohorieť až do konca (aj cez noc).

 

Nov – novolunie
Novoluním začína prvá zo štyroch fáz mesačnej premeny. Mesiac je v tesnom spojení so Slnkom a pre nás je nepozorovateľný. Slnko ho počas dňa prežiari svojim jasom. Táto fáza trvá do prvej štvrtiny

V novoluní telu prospieva odľahčený jedálniček, je to ideálne obdobie pre začatie očistnej kúry a pôstu, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu chudnutiu, takže sa s radosťou pusťte do redukčného režimu. Dodržujte prísny pitný režim. V kozmetickej starostlivosti sa zamerajte na hydratáciu a výživu pleti. Pleť ošetrujte kozmetikou s vitamínmi a koenzýmom Q10, používajte krémy proti vráskam, pleťové masky a séra. Dokonale tak napumpujete pleť energiou, ktorá zrýchli regeneračný proces kožných buniek a zvýši odolnosť pleti proti negatívnym vonkajším vplyvom. V zimnom období pleť ocení gymnastiku tvárových svalov, ale i masáže tváre a šije. Prečistenie organizmu, ktoré ovplyvňuje i kvalitu a krásu pleti, podporte užívaním tekutého chlorofylu, mladého jačmeňa alebo chlorely, ktoré dodajú telu i vitamíny a minerály. Zharmonizujete telo, oživíte unavené bunky a podporíte regeneráciu. V dopoludňajších hodinách popíjajte teplú vodu, zázvorový čaj, medovú vodu či „obyčajnú“ vodu s citrónom.

Andrea Hinková – Tarová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie