Veštenie lásky – Tieto spôsoby zodpovedajú vaše otázky

0

Neustále vás trápia dohady ohľadom vašich vzťahov? Skúste veštenie! Náš článok popisuje jednotlivé metódy a ich najefektívnejšie použitie!

Niet žiadnych pochýb o tom, že leto môže priniesť do vášho života lásku . Krásne počasie, prázdniny a dovolenky, to všetko motivuje ľudí nájsť si partnerov s príchodom letného obdobia. Veštenie je posledné roky na vzostupe a klientela sa rada vypytuje na všetko od pracovných úspechov až po milostný život. Je veľké množstvo príslušných možností na veštenie lásky, vzťahov, avšak jednotlivé techniky závisia od charakteru a typu otázok.

Preto sme sa rozhodli, predstaviť vám jednotlivé alternatívy v nasledujúcich odsekoch. Konkrétne sa jedná o veštenie s kartami,  čajovými lístkami/kávovými zrnami, kyvadlami a celý článok zakončuje veštenie prostredníctvom hudby.

Tarot
Existuje celá plejáda možností, ako použiť Tarot a jednou z nich je aj veštenie lásky. Táto alternatíva je užitočná v prípadoch, kedy hľadáte objasnenie toho, prečo a ako sa isté veci dejú, filozofické otázky. Napríklad sa môžete opýtať – ako je možné, že ešte stále nie som vo vzťahu, alebo vás môže zaujímať – prečo mi môj posledný vzťah nevyšiel?

Taseografia
Jedná sa o tradičnú metódu veštenia, ktorá je založená na interpretácií vzorov z čajových lístkov/kávových zbytkov na dne pohára. Proces je podobný ako pri Tarote, môžete sa opýtať na rady ohľadom lásky, poznatkov do milostného života alebo sa zaujímať o predpoveď možnej budúcnosti.

Samotné veštenie v sebe skrýva romantický podtón a jeho realizácia je jednoduchá. Tarotové karty aj drahokamy na kyvadlá nepatria medzi tradičný prvok domácnosti, ale s hľadaním kávy alebo čaju by ste nemali mať žiaden problém, aj v tom spočíva výhoda tejto možnosti. 

Kyvadlá
Pri tomto druhu veštenia sa používajú kyvadla z rôznych drahokamov (v závislosti od techniky veštenia). Napriek tomu, že v minulosti bol tento spôsob používaný najmä na otázky ohľadom pracovného života, ľudská zvedavosť nastolila trend zameraný na otázky ohľadom lásky.

Predtým než sa pustíte do samotnej veštby, uistite sa, že kyvadlo je správne skalibrované a získavajte prax v danej aktivite pravidelným skúšaním a kladením množstva otázok. V tomto prípade sú vhodné otázky, na ktoré je možné odpovedať áno/nie. Napríklad sa môžete spýtať- mám danej osobe zavolať, alebo vás môže zaujímať niečo ako – som skutočne pripravený na nový vzťah? 

Hudba – Náhodne prehrávanie
Moderná, podceňovaná ale spoľahlivá technika veštenia je prostredníctvom použitia hudby. Zvoľte si hudobný zoznam s vašimi obľúbenými skladbami a môžete sa pustiť do veštenia. Proces je jednoduchý, daný playlist zapnete na náhodné prehrávanie, niektorí ľudia taktiež hádžu kockou, aby zistili, koľko náhodných skladieb majú na začiatku preskočiť.

Pred samotným spustením hudby, je nutné myslieť na danú otázku a mať otvorenú myseľ. Bez ohľadu na to, aká skladba začne znieť, vy viete, že sa v nej skrýva špeciálna správa práve pre vás. Je odporúčané, aby vaša otázka nebola postavená na odpoveď áno/nie.

Jedná sa skôr o emóciu typu – mám pocit samoty, ale je vzťah skutočne tým správnym riešením tejto situácie? 

Nezabúdajte, že veštenie je komplexný proces, a preto v rámci zisťovania skutočností ohľadom lásky, môžete odhaliť iné hlboké aspekty vašej osobnosti. Veríme, že vám tento článok pomohol a pre viac podobného obsahu odporúčame navštíviť stránky Ezo TV

Sponzorovaný článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.