Vo štvrtok 10.6. bude NOV v Blížencoch

0

Začnite si zapisovať svoje plány, vízie, inšpirácie, prichádza NOV v Blížencoch. Luna bude počas tohto NOVu priať všetkým novým nápadom. NOV bude vo štvrtok 10.6. 2021.

Blíženci sú sami o sebe veľmi prispôsobivé znamenie. Zároveň sú veľmi spoločenskí, čomu ostatne praje aj počasie. Zájdite si s kamarátkou na kávu a povedzte jej o svojej vízií. Možno budete prekvapení jej uhlom pohľadu, vďaka ktorému váš nápad dostane ešte reálnejší rozmer. Nezabudnite pri plánovaní aj na financovanie a rozdeľte si príjmovú a výdavkovú časť a hľadajte ešte viac zdrojov na vyšší zisk. Toto je energia, ktorá vám má pripomenúť, že platíte aj elektrinu a marketing tiež niečo stojí – aj keď by malo ísť o váš čas a energiu. Zároveň pozor. Blíženci majú plnú hlavu nápadov, len na realizáciu im zostáva už menej času (skôr energie). Sú to tak trochu snílkovia, tvorcovia.

Témou Novu v znamení Blíženci je tiež komunikácia. Nielen tá s okolím, ale aj vnútorná. Nov nás nabáda k tomu, aby sme doriešili všetky úradné záležitosti. Teraz je ideálny čas doriešiť dovolenku a rozhodnúť sa, kam sa vyberiete.

V každom Blížencovi sú dvaja ľudia. Tento Nov odhalí v mnohých z nás to “zlé dvojča”. Je teda načase položiť si dve zásadné otázky: Žijete tak, ako by ste chceli? Máte usporiadané priority?

Ideálnou sviečkou na tento NOV je buď Privolaj hojnosť alebo afirmačná sviečka Peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých strán. To najmä preto, aby ste svoje nápady dotiahli do úspešného konca.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.