Menu Zavrieť

Všetci sme tvorcovia

Všetci sme tvorcovia. Tvoríme svoj život aj samých seba. Otázkou už dnes nie je, či máme osobnú značku, ale či ju vieme vedome tvoriť a kultivovať😊


Každý deň niečo predávame – svoje myšlienky, názory, tovar, služby aj samých seba a záleží na tom, aby to, čo hovoríme a čo žijeme bolo uveriteľné pre ľudí, ktorí sú pre nás dôležití😊🙏
Viete, čo je dôležité na začiatku budovania svojej osobne značky? Poznať svoju autenticitu. Lebo musíme byť autentickí. A to zahŕňa dobré aj menej dobré vlastnosti, ktoré nám však v určitých prípadoch z pohľadu vyššieho princípu dokážu možno až zachrániť život.

Keď sme v dobrých vlastnostiach, cítime sa dobre, tie horšie nám naopak energiu berú😌

Vrátim sa k tej autenticite. Teda k tomu životu bez masky. K tomu, čo nás najviac charakterizuje.

V rámci svojho ďalšieho vzdelávania chodím na ročný kurz Happiness Manager a dnes som sa dozvedela, že mojou najsilnejšou vlastnosťou a teda tým, s čím som na tento svet prišla, je adaptabilnosť alebo flexibilnosť. V štýle, hoďte má do studenej vody a ja budem plávať a ešte s úsmevom na perách.
Ak by ste si mali vybrať jednu vlastnosť, ktorá vás charakterizuje, ktorá by to bola? .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie