Menu Zavrieť

Vystupuj ako hviezda!

Postavíte sa pred ľudí – 10, 20, 100, 1000 a čo sa stane? Začnú sa vám potiť ruky, strácate hlas aj pôdu pod nohami, máte pocit, že v hlave máte prázdno a všetko, čo ste si pripravili, ste už zabudli. Postavíte sa pred publikum ako tĺk, lebo v tej chvíli proste neviete, čo iné robiť a zameriate sa na svoju prepchatú prezentáciu. Monotónne z nej čítate, v tele vám prebiehajú všetky možné procesy a vy myslíte len na to, aby sa to už skončilo.

A publikum sa nudí.

A vy takto môžete zabiť všetko, čo viete, na čom ste dlho pracovali a čomu ste verili. Darmo, vám kolega alebo kamarát povie, že to bolo celkom fajn, vy viete, že nie.

Boli ste monotónni, nepresvedčiví, stále ste opakovali rovnaké podporné slovíčka, potili sa vám ruky, triasol sa hlas a celkovo ste nehovorili k veci.

Alebo ste možno aj rozprávali, ale nebolo to k veci. Aj to sa stáva, aj toto robí stres.

Toto je celkom bežný scenár, takýchto uspávačov hadov je na konferenciách veľa.

Potom príde človek a celá miestnosť sa rozžiari. Ľudia okamžite zbystria pozornosť, hltajú každé jeho slovo a veľmi dobre si zapamätajú posolstvo, ktoré im odovzdáva. Keď skončí, v stoji tlieskajú.

Chcete byť uspávač hadov alebo človek, ktorý zaujme?

Ak ste sa rozhodli pre druhú možnosť, „Tréning vystupovania pred kamerou“, je pre vás. Nejde len o kameru, aj o bežné vystupovanie. Len pred kamerou je to ešte zložitejšie a ja ani Andrea Čurná nepustíme nikoho pred kameru, o kom nie sme presvedčení, že to dá s noblesou. Je to aj naša vizitka.

Nenaučíme vás byť dobrí, chceme, aby ste boli TOPKA!

Podelíme sa s vami o tajné triky, ktoré robia z prezentujúcich lídrov!

Povieme vám tajomstvá perfektnej prezentácie!

Naučíme vás používať okrem aktívnej komunikácie, aj tú pasívnu (to je tá, ktorá je v nás, lenže mozog je lenivý tvor a nechce sa mu ju používať). Veľmi dôležitá je verbálna komunikácia a tiež komunikácia s publikom!

Budeme si cez testy definovať vaše tiene – pozitívne aj negatívne – a naučíme vás, ako ich efektívne využiť vo svojej prezentácií a pri vystupovaní.

Taktiež si zadefinujeme vašu osobnú značku, teda to, čo vás definuje. Aj to viete skvele využiť vo svojej prezentácií a následnom vystupovaní pred publikom.

Osobná charizma, emocionálna spontánnosť, emocionálna citlivosť, sociálna expresivita, neverbálna komunikácia….toto všetko bude na vašej strane, pretože po tomto tréningu budete presne vedieť, ako to využiť vo váš prospech!

Ak ešte váhate, najmä kvôli cene, tento tréning je silne nafulovaný a v priebehu jedného veľmi intenzívneho dňa, získate naše niekoľkoročné know – how.

Ceny takýchto tréningov sa pohybujú v sume okolo 1000 a viac euro, my sme však cenu dali dole, pretože chceme, aby aj malí, začínajúci podnikatelia, mali šancu žiariť ako hviezdy.

Staň sa aj ty hviezdou!

Cena celodenného tréningu je 179 euro.

Uskutoční sa 22.1. v Hotel Vienna House, Bratislava

Tréning sa uskutoční pri obmedzenom počte ľudí: 8

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie