Využite číslo 9 na odhodenie minulosti

0
Andrea Tarová

Ľudia narodení 9 v mesiaci sa vyznačujú geniálnym myslením, hľadajú zmysel života a majú vysokú inteligenciu.

Sú diamantom medzi ostatnými avšak môžu aj porezať.

Z tohto dôvodu je potrebné si dať pozor na prílišné uzatváranie sa do seba a tiež na uhraničenie svojho vedomia, či na únik od reality. Preto nie je dobré, ak je 9 v mene a priezvisku a tiež v dátume narodenia viac ako 3. Dobré aj zlé sa tak znásobuje.

9 predstavuje múdrosť, silné vedomie a je to najsilnejšia vibrácia. Aj rok 2016 je v znamení 9 (2 +0+1+6), preto je spiritualita v tento deň vo svojom najvyššom vrchole. 9 ročná vibrácia, ktorej súčasťou bolo množstvo lekcií sa blíži ku koncu. Každých 9 rokov človek niečo uzatvára a posúva sa ďalej vo svojom osobnostnom raste. Prechádza na ďalší transformačný stupeň, ktorý sa opäť začína 1.

9.9. 2016 (9) je presne ten deň, kedy sa treba pozastaviť, zrekapitulovať uplynulých 9 rokov a upratať si minulosť. A potom vkročiť do budúcnosti s čistým štítom a novým elánom (a vibráciou).

Ďalšie dátumy, ktoré budú spirituálne na najvyššej úrovni prepojenia tela, ducha a duše budú 18.9.2016 teda opäť 9,9,9 a 27.9. 2016.

Andrea Hinková – Tarová
Autorka je žurnalistka, numerologička a veštkyňa.

 

 

.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.