Menu Zavrieť

Woman´s BALANCE DAY

Už počas štúdia na vysokej škole som chcela robiť lifestyle. Prešla som si ekonomickými redakciami, robila som krimi a zase ekonomiku a svoj sen o lifestylovom časopise sa mi splnil až potom, ako sa mi v 44 rokoch narodilo druhé dieťa. Akoby spolu s ním mi kamarát, ktorý už vo vydavateľstve pracoval, poslal po vesmírnej linke splnenie môjho sna. A ja ho žijem a vďaka nemu (teda časopisu Harmonia) sa stretávam s mnohým inšpiratívnymi ľuďmi, a najmä ženami. Predtým som ani netušila, koľko šikovných, múdrych a inšpiratívnych žien máme.

A ich príbehy sú tak silné, že stojí zato ich posúvať ďalším ženám a tie motivovať k vystúpeniu zo svojej komfortnej zóny a uvedomeniu si, že žijeme len raz a preto by sme si mali svoje sny plniť a nie iba prežívať. V tomto časopis Harmonia a celú prácu okolo neho milujem. A tiež módu, kozmetiku, zdravie, zdravý životný štýl a všetko, čo sa točí okolo života žien.

Viete, čo majú takmer všetky ženy spoločné? Hľadajú balans, harmóniu vo svojom živote. Viac sa začínajú zaoberať sebaláskou a už nie sú otrokyňami práce a domácností. Sú sebavedomejšie, a teda aj krajšie a tie múdrejšie neriešia intrigy, ale svoj život a svoju cestu. Odhadzujú stres a stále viac objavujú múdrosť slow life.
Obvykle nastáva zlom v živote žien po štyridsiatke. To je vek, kedy sa veľa vecí mení. A keďže na túto tému mám aj blog, ktorý ideálne dopĺňa časopis Harmónia, práve o týchto ženách a ich životoch budem hovoriť vo svojej prednáške na konferencii WOMAN ´S BALANCE DAY, ktorá sa uskutoční 28.9. 2018 v Hotel Bratislava.

Všetky informácie o konferencií nájdete na týchto linkoch:

Aktuálne info sú aj na webe podujatia: https://workinbalance.sk/podujatia/womans-balance-day-2018/

https://www.facebook.com/womansbalanceday/

https://www.facebook.com/events/163023807707166/

Work in Balance FB stránke – https://www.facebook.com/workinbalance/

 Instagram účet:

https://www.instagram.com/womans_balance_day/

Na Youtube je dostupné video z minulého ročníka

https://www.linkedin.com/company/work-in-balance/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie