Zajtra 11.2.2021 je NOV vo Vodnárovi

0
Pexels.com

Nov je ako čistý papier. Je to čas na nové sny, plány túžby. Naplánujte si cez NOV úspech a žnite ho počas SPLNU. Tento februárový vo Vodnárovi je najmä o vzťahoch.

Pexels.com

O vzťahoch k sebe, nášmu partnerovi, našej práci. Február je trochu temnejší, vonku je ponuro a v našich dušiach tiež. Chýba nám slnko a s tým súvisiaca radosť. Nov nám však prinesie nové myšlienky vo všetkých oblastiach a tiež vo vzťahoch. Umocnia sa kvalitné vzťahy, začnú sa ukončovať toxické a zlé vzťahy. Nechajte to zlé vo vzťahu odísť. Myslite na seba. Vy a vaša sebaláska vám napovie, či je váš vzťah v poriadku a či ste v ňom šťastní.
Čítajte tiež: 13.1. bude NOV v Kozorožcovi

Energie v tomto mesiaci bude ovplyvňovať naše myslenie a poskytne nám nové uhly pohľadu. Budeme až pociťovať nutkanie zmeniť uhol pohľadu.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Vodnár je posledné znamenie (Váhy, Blíženci, Vodnár). Všetky tieto znamenia sú diplomatické, spoločenské, sociálne. Vodnári milujú spoločnosť a všetci ľudia sú ich priatelia. Aj nepriatelia. Majú bohémsku povahu, avšak zároveň vyznávajú konzervatívnosť. Bývajú excentrickí a nepredvídateľní.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Sú slobodomyselní, majú širokú paletu emócií, respektíve inak. Všetci ľudia muži aj ženy, majú rovnaké množstvo emócií. Ako vieme, ženy s nimi pracujú viac a niektoré znamenia, vrátane žien, menej. Napríklad Kozoroh je príkladom nepreukazovania emócií. Naproti tomu je Vodnár, ktorý s nimi pracuje najviac. Či je to muž alebo žena.

Vodnári sú tiež šarmantní a zdvorilí. Ak je v miestnosti Vodnár, určite si ho zamilujete. Sú však aj dosť citliví a stačí pomerne málo na to, aby ste urazili ich ego.

Ľahko sa učia nové veci, sú inteligentní, zruční a určite sa hodia na prácu s ľuďmi.

Pokiaľ ide o vzťahy, ak narazíte na Vodnára, neviete na čom ste. Svoje tu zohráva tá ich nepredvídateľnosť a tiež nezávislosť. Ak Vodnárovi nenecháte priestor, utečie od vás. Každý človek potrebuje svoj priestor, pri Vodnárovi si to niekoľkokrát denne opakujte. Lebo stačí náznak nátlaku a uteká.  
Čítajte tiež: Čakry môžu blokovať vašu harmóniu

Februárový Nov je o uprataní si vzťahov – v práci, s partnerom, so sebou.
Nov je začiatok manifestácie niečoho nového. Pri Nove sa rodí nový Mesiac a aj vaše sny a túžby. Zapíšte si ich, povedzte si ich nahlas a začnite na nich pracovať. SPLN, ktorý bude 27.2. 2021 vám prinesie ovocie.
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.