V utorok 1.2.2022 je NOV vo Vodnárovi

0
Pexels.com

Nov je ako čistý papier. Je to čas na nové sny, plány túžby. Naplánujte si cez NOV úspech a žnite ho počas SPLNU. Tento februárový vo Vodnárovi je najmä o vzťahoch.

Pexels.com

O vzťahoch k sebe, nášmu partnerovi, našej práci. Február je trochu temnejší, vonku je ponuro a v našich dušiach tiež. Chýba nám slnko a s tým súvisiaca radosť. Nov nám však prinesie nové myšlienky vo všetkých oblastiach a tiež vo vzťahoch. Umocnia sa kvalitné vzťahy, začnú sa ukončovať toxické a zlé vzťahy. Nechajte to zlé vo vzťahu odísť. Myslite na seba. Vy a vaša sebaláska vám napovie, či je váš vzťah v poriadku a či ste v ňom šťastní.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/cakry-a-energie-ako-to-funguje/

www.bionatural.sk

Energie v tomto mesiaci bude ovplyvňovať naše myslenie a poskytne nám nové uhly pohľadu. Budeme až pociťovať nutkanie zmeniť uhol pohľadu.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Pokiaľ ide o pracovný vzťah, urobte niečo mimo svoju komfortnú zónu. Vyjdite z nej a urobte niečo, z čoho máte možno už dlhšie obavy. Tento NOV vám pomôže sa posunúť vpred. Urobte to a budete spokojní a šťastní sami zo seba.

person hand and crescent moon
Photo by Kaique Rocha on Pexels.com

Vodnár je vzdušné znamenie (Váhy, Blíženci, Vodnár). Všetky tieto znamenia sú diplomatické, spoločenské, sociálne. Vodnári milujú spoločnosť a všetci ľudia sú ich priatelia. Aj nepriatelia. Majú bohémsku povahu, avšak zároveň vyznávajú konzervatívnosť. Bývajú excentrickí a nepredvídateľní.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Sú slobodomyselní, majú širokú paletu emócií, respektíve inak. Všetci ľudia muži aj ženy, majú rovnaké množstvo emócií. Ako vieme, ženy s nimi pracujú viac a niektoré znamenia, vrátane žien, menej. Napríklad Kozoroh je príkladom nepreukazovania emócií. Naproti tomu je Vodnár, ktorý s nimi pracuje najviac. Či je to muž alebo žena.

Zľavy na wellness pobyty

Vodnári sú tiež šarmantní a zdvorilí. Ak je v miestnosti Vodnár, určite si ho zamilujete. Sú však aj dosť citliví a stačí pomerne málo na to, aby ste urazili ich ego.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/cakry-a-co-im-dodava-energiu/

Ľahko sa učia nové veci, sú inteligentní, zruční a určite sa hodia na prácu s ľuďmi.

Pokiaľ ide o vzťahy, ak narazíte na Vodnára, neviete na čom ste. Svoje tu zohráva tá ich nepredvídateľnosť a tiež nezávislosť. Ak Vodnárovi nenecháte priestor, utečie od vás. Každý človek potrebuje svoj priestor, pri Vodnárovi si to niekoľkokrát denne opakujte. Lebo stačí náznak nátlaku a uteká.  
Čítajte tiež: Čakry môžu blokovať vašu harmóniu

Februárový Nov je o uprataní si vzťahov – v práci, s partnerom, so sebou.
Nov je začiatok manifestácie niečoho nového. Pri Nove sa rodí nový Mesiac a aj vaše sny a túžby. Zapíšte si ich, povedzte si ich nahlas a začnite na nich pracovať. SPLN, ktorý bude 16.2. 2021 vám prinesie ovocie.
https://samanskesviecky.sk/

Poznámka autorky:

K našej večnej nespokojnosti vedie okrem iného, túžba po dokonalosti. A to nám brzdí našu kreativitu a kazí nám radosť so života.

Sebaláska alebo vzťah k sebe, ovplyvňuje naše každodenné voľby. V konečnom dôsledku nejde len o naše dobro, ale o prínos pre naše okolie. Ak sa totiž cítime dobre, vyžarujeme to aj navonok a ľudia sa s nami dobre cítia. Platí to aj naopak.

Blíži sa nám Valentín a témou februára bude na mojich sociálnych sieťach láska a sebaláska. A tiež vzťahy – partnerské, pracovné, vzťahy s rodičmi, deťmi. Verte alebo nie, základom všetkých je sebaláska – vzťah k sebe. Všetky naše vzťahy sú odrazom sebalásky.
Sledujte ma na sociálnych sieťach:
Facebook: https://www.facebook.com/samanskesviecky
Instagram: https://www.instagram.com/andrea_tarova/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1sIx7ws1kknQ_EfcRoXkcw

A môj dnešný tip? Buďme vďační. Každý večer poďakujme za všetko, čo sme cez deň zažili. Aj za veci, ktoré sa neskôr ukážu ako učiteľ. Ak neviete začo byť vďačný, poďakujte za svoj dych. Je veľa ľudí, ktorí nemajú také šťastie, aby mohli voľne dýchať.

A sviečka mesiaca?
Každý mesiac

Andrea Hinková – Tarová
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.