Komiksový Flash mieri do kín

1
Flash mieri do kín

„Film, na ktorý sa bude bežať!“ Aj tak sa o príbehu živelného komiksového hrdinu Flash vyjadrujú prví diváci a diváčky, ktorí mali možnosť ho vidieť. Štúdio Warner Bros. premietlo svoj najnovší komiksový veľkofilm na podujatí CinemaCon v Las Vegas, určenom najmä filmovým distribútorom a kinárom.

Flash príde do našich kín 15. júna, nadšené ohlasy festivalového publika ale o mnohom napovedajú. O filme sa hovorí ako o jednej z najlepších snímok, ktoré adaptovali komiksy vydavateľstva DC Comics.

Niektorých divákov a diváčky dojatím rozplakal, nechýba mu vraj srdce ani duša, jeho humor funguje a postavy si zamilujeme. Objavili sa dokonca zmienky o tom, že môže ísť o jeden z najlepších komiksových filmov vôbec a oplatí sa ho vidieť aj viackrát.
Čítajte tiež: Ben Affleck zrežíroval film o teniskách Air Jordan

Komiksový Flash príde do kín už v júni

Flash má nový trailer

Kým kinári a distribútori mali v Las Vegas možnosť vidieť celý film, fanúšikov na celom svete tvorcovia potešili novým trailerom. Ten je skutočne veľkolepý, nechýbajú v ňom superhrdinské súboje, explózie, vzlety ani pády.

Uvidíme však aj záblesky minulosti, v ktorej hlavný hrdina Barry (Ezra Miller) prišiel o mamu. Strata rodičov ho spája s Batmanom – nie však tým, ktorého pozná zo svojej reality. V tejto je Batman starší a vo filme stvárnený Michaelom Keatonom, ktorý si netopierieho superhrdinu zahral v 90. rokoch.

Zrazené svety

Flash sa do alternatívnej reality dostane vďaka svojej snahe superrýchlosťou zmeniť minulosť a zachrániť svoju mamu pred smrťou. Nielenže sa mu to tak celkom nepodarí, ale ostane vo svete, v ktorom neexistujú superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť.

Nájde však seba samého a pomocnú ruku obom Barrym podá aj Kryptoňanka Kara, čitateľom a čitateľkám komiksov známa ako Supergirl. Podarí sa im spoločnými silami dať zrazené svety znova do poriadku?

Odpoveď sa dozvieme v júni v kinách! Komiksovku Flash, jednu z najočakávanejších snímok roka, do tých slovenských prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.