Kto som

Starať sa o seba, je základným beauty tipom.

Kto som a o tom, ako by sme sa mali cítiť. Keď sa cítite dobre, vyzeráte dobre.

Ak ak vyzeráte dobre, tak sa cítite dobre.

A to je ten úspech.

Kto som?

Nie je to však len o vonkajšej kráse, ale najmä o tej vnútornej. O tom, akú dávame potravu našej duši, ako rastieme, robíme chyby a učíme sa na nich, ako odpúšťame, zabúdame, milujeme, máme svoje pre aj proti a práve tie proti transformujeme. Niečo som spísala tu. Je to taký návod na vnútornú pohodu.

O mne a prečo som tu. Som tu a chcem vám odovzdať veľa skúseností. Som hladná po informáciách, chcem rásť, vzdelávať sa a zdieľať svoje poznatky, skúsenosti a predstavovať vám to krásne. Lebo život taký môže byť, len sa preto musíme rozhodnúť.

Môj vek a postoj k životu

A zároveň chcem byť pekná aj fyzicky. Mám 50 rokov a svoj vek nechcem tajiť ani proti nemu bojovať. Len viem, že existujú účinné prostriedky, ako zostať prirodzená, ale pekná. Aj v mojom veku. A chcem vám to zdieľať.Kto som a moja minulosť

Vo svojom živote som prežila všeličo. Krásne aj smutné. A to všetko ma niečo naučilo a posunulo ďalej. Dnes viem, že nechcem a nepotrebujem lipnúť prakticky na ničom. Viem, že keď sa niečo končí, iné krajšie sa začína. Rozviedla som sa, keď som mala 40. Potom som bola sama. Len ja a môj syn. Bolo to pekné obdobie, naučila som sa vážiť si samú seba a svoju hodnotu. Dokázala som veci, na ktoré by som predtým ani nepomyslela. Do života mi vstúpili ľudia, ktorí tam práve v tom čase mali byť. Vďaka nim som rástla. Behala som po žeravých uhlíkoch, lámala si šíp na krku a učila sa žiť inak.

Dnes viem, že nikoho nemôžem držať v mojom živote nasilu. A ani nechcem. Tak, ako mám ja len jeden život, ten druhý je na tom rovnako, a keď ho to ťahá inde, poprajem mu šťastie.

Dnes viem, že mi netrhá žily, keď o mne niekto niečo hovorí, čo vôbec nie je pravda. To, čo hovorí a ako sa správa je jeho problém, nie môj.

Dnes už nesúdim. Už viem, že nie som Boh. A navyše, nechodím v topánkach iných ľudí a neviem, prečo konajú, ako konajú. A viem, že keď ubližujú druhým, sú frustrovaní. Šťastní ľudia nepotrebujú robiť nešťastné veci.

Dnes viem, že chcem mať okolo seba ženy, ktoré sú uvedomelé, sebavedomé, úspešné,  zároveň zostali ženami.

Dnes mám 46 rokov a dvoch synov. Kde sa vzal ten druhý?

Stretla som muža, ktorý sa stal mojim manželom. A narodil sa nám vytúžený a úžasný syn. Mala som 10 dní 44 rokov, keď som prvýkrát počula jeho plač. A bol to skvelý pocit. Tak ako teraz, keď vidím obidve svoje deti, ako sa spolu hrajú a sú parťáci.

Chcem byť mamou a aj krásnou, uvedomelou, zrelou ženou. A o svojich potulkách po cestách módy, kozmetiky, o stretnutiach s múdrymi ľuďmi a knihami, chcem písať. Lebo písanie ma napĺňa nesmiernou radosťou a keď aspoň jednému z vás prinesie niečo užitočné, má moje poslanie zmysel.

Ak chcete vedieť, čomu sa venujem profesionálne, už viac ako 20 rokov som novinárkou. A nikdy by som nemenila. Mala som v živote to šťastie, že už ako dieťa som videla svoje poslanie v písaní. Dnes píšem pre klientov SEO články, spravujem sociálne siete a venujem sa PR. Okrem toho mám eshop a v ňom moje sójové sviečky pre vás. Sú to sviečky s pridanou hodnotou- sú to očistné a čakrové sviečky. Nech sa páči pozrite si https://samanskesviecky.sk/

Mám tiež svoju klientelu na Tarot a numerológiu a som veľmi šťastná, keď sa ľudia posúvajú vpred. Či už vo vzťahoch alebo pracovne. Ono to všetko so všetkým súvisí :)

Majte krásne dni

Vaša

Andrea Hinková – Tarová

Foto: Desana Dudášová

hinkova@andawell.sk