Menu Zavrieť

Mágia

Bojíte sa mágie alebo v nej hľadáte pomoc?

Všimli ste si, akú obrovskú sledovanosť majú filmy s čarodejníckym žánrom? Postupne sa mágia dostáva do rôznych oblastí nášho života a ešte stále vyvoláva veľa emócií.

Tie negatívne vyplývajú najmä z kresťanskej kultúry, neznalosti a tiež sme si ich osvojili z rôznych filmov, kde zlo bojuje s dobrom. Kinematografické diela ukazujú, akí sú zlí čarodeji silní a koľko dobrých je potrebných na ich odstránenie. Z pohľadu mágie ale ide o čistý nezmysel, pretože medzi čiernou a bielou mágiou neexistuje rozdiel. Ten je v človeku, ktorý rituál vykonáva a v jeho úmysle. Rovnakou technikou je možné človeku pomôcť aj mu ublížiť. A ten základný popud prichádza zase len od človeka – klienta, ktorý si konkrétny úkon alebo riešenie objednáva. A čarodej má, tak ako každý iný človek možnosť sa rozhodnúť, či niekomu ublíži alebo požiadavku objednávateľa odmietne, prípadne mu navrhne iné riešenie. Také, ktoré pomôže bojovo naladenému klientovi eliminovať či rovno vyliečiť zranenú dušu či ego.

Prvá veda

Niekto mágiu úplne zatracuje, iný v nej hľadá nielen útechu, ale aj riešenia. Pravdou je, že mágia je prvá veda a až z nej vzišli všetky ostatné vedné smery. Bola skôr ako medicína, chémia, fyzika alebo metafyzika. Nejde teda o žiadny ezoterický smer, ale o reálnu vedu s praktickými rituálmi, pri ktorej iniciovaný čarodej pomáha klientovi riešiť jeho problémy a rozuzlovať klbko jeho života. V mágií totiž neexistuje nič také ako univerzálne zaklínadlo abrakadabra a problém je preč. Na druhej strane sa často vyriešením jedného problému vyriešia aj všetky ostatné. Skutočný čarodej je ako chirurg, ktorý hľadá prekážky a odstraňuje ich, pričom musí s klientom pracovať ako psychológ. Reálne psychické nastavenie klienta, priechodnosť čakier, či jeho životnú cestu mu pomáhajú odkrývať aj tarotové karty a ďalšie techniky. Čarodej musí ovládať psychológiu, parapsychológiu a bezpodmienečnou podmienkou je jeho psychická vyrovnanosť a rovnováha, inteligenčná zrelosť, sčítanosť ako aj osobnostná vyspelosť.

Likvidácia v mene Boha?

V súčasnosti sa už čarodejnice neupaľujú a často vyzerajú v civilnom živote úplne „normálne“. Manažéri či predavači v obchode, ženy a muži, ktorí pracujú, vychovávajú deti, vedú domácnosť a popritom otvárajú astrálnu bránu, pretože majú určité predispozície a v správny čas sa ocitli na správnom mieste, kde mohli vďaka profesionálnemu vedeniu svoje dary rozvíjať. Pred 2000 rokmi bolo všetko inak. Kresťanská  kultúra zlikvidovala mágiu v Európe. Upálila čarodejnice, knihy, čarodejnícke grimoáre a celú kultúru. Bylinkárom a liečiteľom zničila povesť a následne začala presadzovať a nastoľovať svoju kultúru. V súčasnosti po 2000 rokoch začína kresťanstvom nastolený systém kolabovať a ľudia sa začínajú znova obracať na čarodejov a liečiteľov a hľadajú u nich pomoc. Problém je ale v tom, že nikde v Európe nezostali zachované pramene, takže ich bolo potrebné priniesť z krajiny, kde nielen prežili, ale ľudia ich tam uchovávajú v úcte.

Návrat do Európy

Latinská Amerika je jediná časť sveta, kde sa zachovali pôvodné rituály, ku ktorým následne pribudli Európske a černošské, aby splynuli v jeden celok. Paradoxne ohňová mágia, ktorá je v Latinskej Amerike veľmi silná, má svoje korene v Európe. V tejto krajine je navyše niekoľko energetických astrálnych brán. Aj z toho dôvodu sa tam vyskytuje UFO a svoj domov tam našli silní šamani. Títo ľudia majú inak nastavenú mentalitu, čiže frekvenciu podvedomia a odlišne vnímajú fyzický svet okolo nás, čo vyvoláva opačné prejavy. Každý, kto má vážny záujem o mágiu, mystiku alebo šamanizmus, nájde odpovede v Latinskej Amerike. Nie každý ich však vie aj správne extrahovať. Brzdou sú často kresťanské dogmy, ktorých sila síce už slabne, ale stále sú zakorenené v ľuďoch. V Latinskej Amerike má mágia silné korene a existujú tu dokonca aj štátne školy mágie s oficiálnym názvom Inštitúty parapsychológie.

Na Slovensko priniesla poznatky z Latinskej Ameriky astrálna bojovníčka a profesorka Sonia Guerrera, ktorá otvorila v Bratislave inštitúciu Santeria. Študovala u rôznych významných kapacít, napríklad aj u Miguela Ojedu a dosiahla skutočne pozoruhodné výsledky. Vďaka tomu, že je druhá najlepšia v psychometrií na svete dostala ponuku urobiť si profesorský diplom a stať sa delegátkou Inštitútu profesionálnych parapsychológov. Na Slovensku sa pod jej vedením  tím študentov a iniciovaných čarodejov neustále  rozrastá, podobne ako počty klientov, ktorí hľadajú odpovede na svoje problémy práve v mágií.

Arya

Neviete si poradiť s nejakou situáciou? Karty nám ukážu aktuálne energetické nastavenie a tiež možnosti, ako ju riešiť. Stačí, ak napíšete na adresu redakcie www.andawell.sk, v krátkosti popíšete problém a ja sa vám ozvem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie