Mr.Proper Spray Wipe Done – aký je?

0
Mr.Proper - recenzia

Testovala som nový Mr.Proper Spray Wipe Done na kuchyňu a kúpeľňu. Obidva čistiace prostriedky obsahujú rastlinnú zložku. Aké sú?

Ste ako ja? Nemáte radi taký prostriedok na vaňu, iný na záchod, ďalší na umývadlo? Tak potom je presne pre vás nový sprej Mr.Proper Wipe Done. Stačí ho naniesť a zotrieť. Oplachovať nemusíte.

Mr. Proper - recenzia

Mr. Proper na kuchyňu a kúpeľňu

Prípravok na kúpeľňu Mr. Proper Spray Wipe Done s vôňou Alpine Fresh funguje na takmer všetkých typoch tvrdých povrchov v kúpeľni. Môžete ho používať na odstránenie nečistôt a vodného kameňa zo sanitárneho vybavenia, dlaždičiek či skla v kúpeľni.

Mr. Proper na kuchyňu s vôňou Pepe Mandarin odstráni aj mastné a odolné škrvny z varných dosiek a pracovných plôch v kuchyni. Nemusíte mať obavu ho použiť aj na moderné povrchy ako corian, nerezová oceľ či kameň.
Čítajte tiež: RECENZIA – Hairburst na suché a poškodené vlasy

Čistiaci prostriedok Mr. Proper Spray Wipe Done sa vďaka baleniu v spreji ľahko aplikuje a po použití zanecháva sviežu vôňu.

Kľúčové vlastnosti čistiaceho prostriedka Mr. Proper Spray Wipe Done

  • Čistič MR. PROPER Ultra Power je vhodný na takmer všetky typy tvrdých povrchov
  • V kúpeľni odstráni vodný kameň a nečistoty zo sanitárneho vybavenia, dlaždičiek či skla
  • V kuchyni vás zbaví mastnoty a odolných škvŕn na varných doskách a pracovných plochách
  • Vhodný aj na moderné povrchy ako kameň, nerezová oceľ či corian

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.