Spln v znamení Škorpióna

0
foto: Pexels

V stredu 24.apríla o 1:49 nastane Spln v znamení Škorpióna. Tento Spln na nás bude vplývať počas celého týždňa. Je to ideálny čas na prečistenie emócií.

Spln v Škorpiónovi prináša transformačnú silu, znovuzrodenie a radikálne zmeny. Škorpión prináša priestor na vyčistenie priestoru, či už vo vzťahoch, v pracovných záležitostiach, v zdraví i sebapoznaní.
O tom, ako na nás vplýva spln, čítajte tu: https://andawell.sk/spln-ako-na-nas-posobi/

Škorpión rád manipuluje a ovláda

Je to vodné znamenie, miluje záhady. Škorpión tiež rád manipuluje a ovláda. Je silne emočný, takže aj tento Spln môže podporiť konflikty a rozdúchať rôzne negatívne emócie.

Berme to ako pozitívum, pretože každý konflikt prináša riešenie. Minimálne na tej úrovni, že zo seba dostaneme von to, čo nás trápi a uľavíme tak svojej duši.

A ten druhý sa dozvie, čo nás trápi a aj keď možno nie hneď, ale zamyslí sa nad tým a bude sa problémom zaoberať. A možno mu konečne „svitne“, prečo sa správame, ako sa správame a tým sa začne fáza riešenia problému.

Spln. Hnev je emócia. Pracujte s ňou

Hnev, ktorý môžeme cítiť, je tiež emócia a vždy je lepšie s ňou pracovať, ako ju zamiesť pod koberec alebo držať vo svojom vnútri.

Akurát si pri prípadnom konflikte dajme pozor na slová. Tie budú mať počas tohto obdobia splnu niekoľkonásobne silnejší význam a to nielen počas splnu, ale aj pred ním a po ňom.
Čítajte tiež o tom, aké rituály sa odporúčajú pri jednotlivých fázach mesiaca

Vlastne celý týždeň bude pod vplyvom Splnu a Škorpióna a my máme jedinečnú možnosť dokončiť naše vízie, sny a plány. Len treba prečistiť vzduch – ako sa hovorí. Je to obdobie dokončenia, vyjadrenia a rozjasnenia.

Takže, aj prípadné konflikty treba prijímať ako proces očisty a správny krok na ceste k svojim cieľom.

Pretlak emócií dostaňte von

Počas splnu v znamení Škorpión môžete mať bolesti hlavy, ktoré ústia až do migrény, pociťovať nepokoj a tiež cítiť až neuveriteľný pretlak emócií. Dostaňte ich zo seba von, dôležité je ich v sebe nedržať.

Nájdite si pokojné miesto, počkajte si na emóciu, definujte ju, ak je treba vykričte sa a ona sama odíde. Pretože ste ju spracovali. Dovoľte si tiež plač. Ak sa vám chce plakať, plačte.

Plač čistí dušu a vám sa uvoľní napätie vo vás. Škorpión z nás dostáva von všetky nízkovibračné emócie a dáva nám tak skvelú príležitosť na to, aby sme ich spracovali a pustili preč. :)

Odporúčaný rituál:

Vydymovanie príbytkov – ideálne na vydymovanie je zväzok bielej šalvie. Dymom sa vyháňajú všetky zlé úmysly, negatívna energia a tiež strachy a bloky, ktoré sa v domácnosti zabetónovali.

Vydymuje sa smerom od vstupných dverí, proti smeru hodinových ručičiek. Tam, kde vám zväzok bude menej dymiť alebo úplne zhasne, je niečo zlé. Bude potrebné sa na to viac zamerať. Skúste napríklad na tomto mieste tlieskať. Tlieskaním sa rozprúdi energia.

Napríklad položiť sviečku z bielej šalvie a nechať ju celú vyhorieť. Potom, ako vydymíte celý byt či dom, pootvárajte okná, aby zlo mohlo odísť.

Počas obradu nechajte dvere a okná zatvorené.
Keďže Škorpión a zvlášť tento Spln čistí všetky aspekty nášho života, veľmi vhodná je šamanská sviečka Trojitá dávka energie.

Šamanská sviečka Trojitá dávka energie najprv čistí priestor alebo človeka a negatívne energie naakumulované okolo neho a potom k nemu púšťa lásku a peniaze.

Je zložená z troch sviečok: Čistá duša, Duša plná lásky a Privolaj hojnosť.

Sviečka obsahuje šamanské bylinky bielu šalviu (dokáže vás aj vaše priestory rýchlo a dokonale zbaviť aj od najťažších negatívnych energií, nečistých a silne zanesených energií), dračiu krv, abrecaminos, myrhu a mnoho ďalších ingrediencií na posilnenie očisty a zdravia, lásky a peňazí.

Jej vplyv posilňuje aj šamansky nabitý kameň.
Andrea Hinková Tarová
http://samanskesviecky.sk


Vydymovadlo z bielej šalvie a levandule, kúpite tu: https://andawell.sk/produkt/biela-salvia-vydymovadlo/

Sviečku z bielej šalvie Čistá duša, kúpite tu: https://andawell.sk/samanske-sviecky-eshop/

Andrea Hinková – Tarová

Sviečka Čistá duša

Autor: Andrea Hinková – Tarová

Mohlo by vás zaujímať:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.