3 tipy líčenia nielen na Valentína

0

Pomaly sa nám blíži najromantickejší deň v roku a ak sa ho chystáte aj patrične osláviť, nemal by vám okrem správneho outfitu chýbať ani vhodný make-up. Máme pre vás tipy, ktoré využijete, či už chcete na sviatok zamilovaných vyniknúť výrazným líčením alebo jemným vzhľadom.

Jemný dievčenský look


Pokiaľ chcete na Valentína pôsobiť žensky a romanticky, použite pri líčení odtiene svetlo ružovej, marhuľovej alebo jemnej červenej.

Skvele vyniknú na perách aj vašich lícnych kostiach. Tie môžete zvýrazniť aj rôznymi rozjasňovačmi, tiež v jemných marhuľových a zlatých tónoch. Oči v tom prípade môžete nalíčiť v neutrálnych odtieňoch a doplniť šedou, či hnedou linkou.

Čierna by totiž v tomto prípade mohla pôsobiť príliš tvrdo. Ak používate aj ceruzku na obočie, skúste siahnuť po málinko svetlejšom odtieni, ktorý len jemne zvýrazní vaše obočie.

Pexels

Zvodné dymové líčenie


Dymové líčenie je jedným zo základných lookov, ktoré nevyjdú z módy. Hodí sa na všetky možné príležitosti a teda aj na valentínsky večer.

Tento typ líčenia kladie dôraz hlavne na oči, preto voľte nenápadnejšie líčenie pier v nude či jemne ružových odtieňoch. Základom dymového líčenia sú šedé, čierne, fialové či hnedé očné tiene v rôznych tónoch.

Môžete ich kombinovať medzi sebou alebo spolu s ďalšími farbami. Výbornú kombináciu vytvára napríklad šedá so zelenou, fialová so striebornou , alebo aj hnedá so svetlou ružovou. V prípade ceruzky na oči zvoľte klasickú čiernu farbu.

Ako francúzska

Francúzky sú po celom svete obdivované nielen pre svoj vkus v obliekaní, ale aj pre svoje dokonalé líčenie. Dokážu si vytvoriť vzhľad, ktorý vyzerá zvodne, sofistikovane no zároveň aj výrazne, ale nie prehnane.

Jeho výhodou je jednoduchosť a úplná nadčasovosť a preto bude skvelou voľbou aj na Valentína.

Pexels

Líčenie začnite podkladovou bázou a ľahkým make-upom, dvojicou, s ktorou perfektne zjednotíte svoju pleť. Sexy pohľad si vykúzlite vďaka tenkej, čiernej linke vedenej tesne nad hornými mihalnicami.

Takto vytvoríte ten pravý mačací „cat-eye“ look. Perám v tomto prípade najviac pristane klasický červený rúž. Nezabudnite pery najskôr obtiahnuť kontúrovacou ceruzkou. Rúž vďaka nej vydrží na perách dlhšie, a navyše sa pri valentínskej večeri nerozpije.

Nezabúdajte, že líčenie musíte prispôsobiť aj vášmu outfitu a typu programu, ktorý Vás v tento deň čaká. Bez ohľadu na to, či idete na Valentína na rande, alebo len tak vybehnete s priateľmi do mesta, určite chcete vyzerať dobre. 

Výhodou je, že sa tieto tipy valentínskeho líčenia sa dajú jednoducho vytvoriť aj za pár minút doma. Tak nenechajte svojho milého čakať. Prajeme vám krásneho a romantického Valentína!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.