Aký bude rok 2022? Dočkáme sa úľavy?

1

Celé to šialenstvo sa začalo v marci 2020. Bol to ťažký rok, ktorému vládla záťažová energia čísla 4. V tom roku sme si ešte naplno neuvedomovali, čo nás čaká a skôr sme celú situáciu brali, ako nechcené dobrodružstvo. Sila záťažovej štvorky pokračovala aj v roku 2021 – v roku pod energiou 5. To sme sa učili inak žiť, pracovať, dýchať a viac komunikovať so svojim vnútrom a počúvať svoju intuíciu.

Rok 2021 bol pre mnohých ľudí ťažký. Ak pominieme výraz rok učiteľ, teda, že to bol rok, ktorý nás mal niečo naučiť (aj veľa naučil), bol naozaj náročný. V roku 2020 sme ešte všetci verili, že pandémia rýchlo pominie a všetko sa zasa vráti do normálu a naše nechcené dobrodružstvo sa tým skončí. Nestalo sa. Rok sa stretol s rokom a Covid „chytal“ nové a nové mutácie, s ktorými prichádzali ďalšie a ďalšie obmedzenia.
https://samanskesviecky.sk/

pexels-photo-6117496.jpeg
Photo by Vladislav Murashko on Pexels.com

V spoločnosti a ľuďoch sa začala šíriť panika. Už nešlo len o typický strach, ale skôr o panické ataky. Tieto úzkostné stavy si mnohí ľudia kompenzovali na sociálnych sieťach, kde vznikli dva znepriatelené tábory, ktoré by si medzi sebou nebodaj aj ublížili. Zanikli aj mnohé dlhoročné priateľstvá. A to preto, že nedokázali prijať niečo nové a v tej panike to spracovať. Neboli schopní problém vidieť farebne, ale išli si len po svojej línií. Toto robí s ľuďmi strach, ak ho príjmu do svojho srdca.
https://samanskesviecky.sk/  

hands with latex gloves holding a globe with a face mask
Photo by Anna Shvets on Pexels.com

Všetko prišlo náhle a neboli sme pripravení. Rok 2021 pod vplyvom energie čísla 5 nás mal naučiť vnímať zmeny nie ako neistoty, ale ako výzvy a príležitosti do budúcnosti. Kto to pochopil, je ďalej a ťaží z aktuálnej situácie. A jednoduchšie sa mu prejde do roku s vibráciou čísla 6, pod ktorou je rok 2022.

Aký bude rok 2022 z pohľadu planét?

Vládcom roku 2021 bol autoritatívny, disciplinovaný a tiež upätý Saturn. V roku 2022 nám bude vládnuť veľkorysá a zároveň najväčšia planéta Jupiter. Vďaka nej sa nám uľaví a pocítime nádej a harmóniu. Jupiter sa nazýva aj planétou šťastia a prinesie nám nové príležitosti a tiež expanziu myslenia a poznania. 

bread food salad red
Photo by Nataliya Vaitkevich on Pexels.com

Aký bude rok 2022 z pohľadu numerológie?

Rok 2022 je zložený z troch 2 a to je veľmi citlivé a vnímavé číslo. Je to tiež číslo partnerstva a hľadania pokoja, harmónie, rovnováhy a duality. Tak, pokiaľ ste tak neurobili v roku 2021 teraz vám priamo vibrácie budú napovedať, že je čas zamerať sa na seba, rozvíjať svoju sebalásku, sebahodnotu, sebavyjadrenie. Lebo najprv sa musíme postarať o seba, až potom sa môžeme starať o ostatných. A stále platí, že čo vyžarujeme, to si do života priťahujeme.
https://samanskesviecky.sk/

Číslo 2 je tiež citlivé a tým, že je tam tých trojok viac, pozor na precitlivelosť. Dvojka je ako dva plody na strome – sladký a horký. Dvojka je dualita, svetlo a tma, radosť i smútok.

Je teda len a len na vás, či sa vyberiete cestou vlastnej rovnováhy a harmónie, alebo sa necháte pohltiť davom, ktorý vás rozoberie na kúsky, rozdrtí a zadupe vo vás všetko pozitívne. To sa môže navonok prejavovať zatrpknutosťou, a oslabeným imunitným systémom. A s tým, ako viete, prichádzajú rôzne choroby.

white numbers on red background
Photo by Black ice on Pexels.com

Aký bude rok 2022 z pohľadu Tarotu?

Keď som si prvýkrát len tak intuitívne vykladala karty na rok 2022, prišla mi myšlienka, že padne vláda. A karty to potvrdili. Vo výklade sa ocitla Veža, Blázon a tiež Milenci. A práve Milenci sú kartou roku 2022. Waitovo posolstvo hovorí, že nemôžeš nikoho nútiť ťa milovať. Si hodný takej lásky, ako prijímaš sám seba (sebaláska). Vnímate to prepojenie s numerologickým výkladom?

Marseilské posolstvo (ja používam marseillský Tarot) zase hovorí, že problémy neexistujú, sú len nerozhodnosti. A naše rozhodnutia sú správne tým, že za nimi stojíme.

Karta Milenci sa dá vykladať rôznymi spôsobmi, no vždy znamená rozhodovanie. Väčšinou ide o rozhodovanie sa medzi srdcom a rozumom a prijatie následkov za svoje rozhodnutia. Pripravte sa teda nato, že vaša voľba môže byť bolestivá, nakoľko sa budete musieť niečoho vzdať, aby ste získali niečo iné. Nebudete mať všetko. A toto uvedomenie nás posunie do ďalšej životnej etapy.

tarot cards and lighted candle on black surface
Photo by Content Pixie on Pexels.com

A teraz poďme k samotnému výkladu

Dualita v spoločnosti a medzi ľuďmi má pokračujúcu tendenciu a podľa toho sa aj ľuďom bude dariť alebo nedariť. Viac priať tento rok bude ľuďom, ktorí nesúdia a nerobia rozdiely. Títo ľudia budú mať otvorené srdce a budú lepšie počuť svoju intuíciu, aj vďaka ktorej sa dostanú do svojich cieľov. Budú ešte trpezlivejší a srdečnejší, ako doposiaľ a všetky tieto vlastnosti im otvoria všetky cesty aj zamknuté brány.

Pozor na náladovosť a akékoľvek negatívne emócie.   

 Nato, aby sme porazili Covid a zvládli pandémiu, musíme byť zjednotení. To sa nie celkom podarí, avšak pre ľudí, ktorí chcú dôjsť do svojich cieľov je dôležitá sila, elán, nadšenie a tiež sebaovládanie.

Pokiaľ ide o všeobecné vnímanie, prídu nové sily a nádej. Zase ale záleží od uhla pohľadu. Čo niekto vidí, iní vidieť nemusí. Musíme sa naučiť zvládať rozpory a dávať dokopy protiklady.

V lete sa nám uľaví, pandémia začne ustupovať.

Po pandemické vytriezvenie bude pre mnohých ľudí znamenať peklo na zemi. Oslobodiť sa z najväčších nepríjemností môžu len vďaka nadhľadu a humoru a uvedomenia si, že kde je koniec, je aj nový začiatok. Mnohí ľudia paradoxne začnú práve v tejto situácií utekať k spiritualite. Začnú odmietať materiálne hodnoty a stanú sa v určitom zmysle závislými.

Je tu tiež upozornenie na vnútornú rozorvanosť. Snažím sa to napísať, čo najjednoduchšie, ak by ste chceli hovorené slovo, nájdete ma na Youtube

Posledná karta vo výklade na 5 kariet je skôr posolstvom pre tento rok.

Pravá sila neznamená byť silný fyzicky, ale byť v súlade so svojou vnútornou silou. Znamená to, že ak prejavíte nadšenie, odvahu a vitalitu a svoju energiu vložíte do nejakého projektu a nenecháte sa ovplyvňovať, negatívnymi silami, budete úspešní. Vzdajte sa strachu, ten vašu vnútornú silu negatívne ovplyvňuje. .

Všetky dôležité bitky si nesieš sám v sebe. Tvoje jediné víťazstvo spočíva v oddanosti sebe samému. – Sheldon Kopp.

Aký bude rok 2022 z pohľadu čínskeho kalendára?

Rok Vodného Tigra sa začne 1.2. 2022. Vodný Tiger reprezentuje pevnosť charakteru, vyrovnanosť, múdrosť a bystrú myseľ.

Nová nádej pre jednotlivé znamenia. Alebo v čom môžete nájsť novú nádej v roku 2022?

Kozorožec – v blízkosti. Kozorožec je studený čumák a rok 2022 mu dáva príležistosť zblížiť sa so svojimi blízkymi.

Vodnár – vo svojom sebahodnotení. Zamyslite sa nad tým, akú hodnotu má vaša práca, skúsenosti a prehodnoťte svoje doterajšie nastavenie.

Ryby – v nájdení vlastnej identity. Spojte svoje duchovno, idealizmus a potrebu ochraňovať druhých bez toho, aby ste obetovali svoje vlastné ambície.

Baran – v uvoľnení a zbavení sa svojich aj krytých strachov a tajomstiev.

Býk – v nájdení vlastnej identity.

Blíženci – vo svojom mocenskom postavení a vo svojej kariére.

Rak – v optimistickom prístupe k svetu a v objavovaní dobrodružstiev života.

Lev – v túžbe všetko pochopiť.

Panna – vo svojich partnerských vzťahoch.

Váhy- v práci.

Škorpión – v tvorbe, kreativite, láske a pokušení.

Strelec – v istotách a bezpečí domova, rodiny.

Andrea Hinková – Tarová
https://samanskesviecky.sk/

Čítajte tiež: 2.1. bude NOV v Kozorožcovi
Čítajte tiež: Naštartujte nový rok a svoj metabolizmus správne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.