JEŽKOVINY- nový spôsob ako prehĺbiť vzťah s vašimi deťmi

1
Ježkoviny

Jedinečná pošta môže priletieť každý mesiac priamo do vašej schránky. Balík plný príbehov a aktivít pre vaše dieťa od cestovateľa Ježka Bruna poteší deti a rodičia vďaka nemu majú možnosť nazrieť do detského sveta o čosi hlbšie. JEŽKOVINY vznikli vďaka organizácii UNICEF a ich odberom môžete podporiť deti v núdzi.

Rodičia, pamätáte si na ten okamih, keď ste si ako malí našli v poštovej schránke list s vaším menom? Pocit, že na vás niekto myslí a venuje vám čas sa nedá ničím vyvážiť. Tieto malé radosti dnešné deti takmer nezažívajú.

Listy nahradili e-maily, rozhovor zas chat a spoločné zážitky sa zmenili na skupinové video hovory. Osobný kontakt a pozornosť sotva niečo nahradí, no mať kamaráta, ktorý každý mesiac napíše a poradí s riešením problémov, môže mať veľmi pozitívny dopad na duševné zdravie detí na prvom stupni.

Ježkoviny

Zásielka JEŽKOVINY, ktorú zastrešuje celosvetová organizácia UNICEF je určená práve im. Stačí, ak vyplníte registračný formulár, zaplatíte pravidelný mesačný príspevok a balík plný aktivít pre deti a rád od odborníkov pre rodičov príde každý mesiac počas jedného roka do vašej schránky.

Ježkoviny – listy plné prekvapení

Ak hľadáte prienik medzi príjemným a užitočným, zamerajte svoju pozornosť na JEŽKOVINY, v ktorých sa Ježko Bruno stane verným kamarátom vašich detí, ale aj vás samotných. Prvú zásielku dostane vaše dieťa do 3 týždňov od úspešnej registrácie.

Ďalšie zásielky budú nasledovať v mesačných intervaloch počas 12 mesiacov. Zábavno-edukačný program poteší deti dohromady dvanástimi balíčkami, ktoré môžu byť po odsúhlasení zasielané priamo na meno vášho školáka.

Ježkoviny podajú pomocnú ruku

Chcete vedieť viac o tom, čo všetko môže trápiť vášho malého školáka? Môžu to byť veci či okamihy, ktorým dospelí neprikladajú veľkú váhu. Ak sa aj vy ocitáte v takýchto situáciách, keď hľadáte vhodné slová alebo prístup, odbornú pomocnú ruku vám podajú JEŽKOVINY.

Ježkoviny

Na projekte intenzívne spolupracujú dvanásti skúsení psychológovia. Spracovali dvanásť najčastejších problémov, s ktorými sa deti vo veku 6 až 10 rokov stretávajú. V tomto originálnom projekte pripravila autorka Zuzana Štelbaská spolu s ilustrátorom Adriánom Machom príbehy Ježka Bruna, ktorý na svojich cestách stretáva deti s rovnakými problémami.

Pre rodičov budú tieto príbehy edukačným kompasom a špeciálnou psychologickou pomôckou.

Pre deti aj rodičov

Doslova. „JEŽKOVINY sú ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Najviac získate, keď si ich prečítate spoločne. Možno sa bude vaše dieťa veľa pýtať a vy sa dozviete, čo ho trápi. Prostredníctvom aktivít môžete zas odhaliť, z čoho je vaše dieťa smutné, čo ho teší, z čoho má strach alebo čo ho hnevá.

Rodičia, učitelia či opatrovatelia majú veľký vplyv na rozvoj pozitívnych osobnostných čŕt. Veríme, že vďaka Ježkovi Brunovi si vaše deti vybudujú pozitívny vzťah k sebe a svojmu duševnému zdraviu, z ktorého budú čerpať počas celého života,“ hovorí Mária Sliacka z UNICEF Slovensko.

Ježkoviny

V každom zaslanom balíčku sa bude ukrývať pútavý príbeh Ježka Bruna z jeho dobrodružných ciest po svete, kartička zaujímavostí o krajine, v ktorej sa Bruno ocitol, ilustrované nálepky či hravé aktivity, ktoré zabavia deti a vy, dospelí, sa vďaka nim dozviete, ako deťom pomôcť s riešením ich problémov.

Radosť z JEŽKOVÍN hneď trikrát

Podporením projektu JEŽKOVINY sa vašej malej ratolesti každomesačne postaráte o potešenie vďaka balíku plného prekvapení. Rodičia, vy máte naopak možnosť lepšie spoznať, čo sa odohráva v hlavách vašich detí a užitočne s nimi stráviť čas pri spoločnej aktivite.

Odoberanie JEŽKOVÍN vyjde rodičov, ktorí sa rozhodnú zapojiť 15 € pri doručení na územie Slovenskej republiky a 17,50 € pri posielaní balíčka na adresu do zahraničia. Predplatením podporíte terénne programy UNICEFu, ktoré pomáhajú deťom v núdzi.

FB: https://www.facebook.com/UnicefSlovensko a IG: https://www.instagram.com/unicef_sk

@unicef_sk

#unicefsk #jezkoviny

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.