Najzvodnejší film roka Magic Mike v kinách

1

Predchádzajúce dve časti sa v kinách stali fenoménom. Komediálnu sériu o striptérovi s prezývkou Magic Mike sa tvorcovia rozhodli uzatvoriť treťou časťou, v ktorej mu do života vstúpi osudová žena. Dokáže s jej pomocou oživiť zašlé časy najväčšej slávy? Práve teraz sa v kinách môžete dozvedieť odpoveď vo filme Magic Mike: Posledný tanec.

„Magický“ Mike Lane (Channing Tatum) má za sebou neúspešný biznis a aby sa uživil, berie v súčasnosti malé kšefty ako barman. Nemôže sa však vzdať pocitu, že na pódiu ešte má čo ukázať. Rozhodne sa teda prijať ponuku charizmatickej Maxandry (Salma Hayek Pinault) a vydať sa s ňou do Londýna. Veľkolepým vystúpením chcú v publiku prebudiť vlnu vášne, aké ešte nezažilo.
Čítajte tiež: Pikošky okolo filmu Slúžka

Magic Mikde znovu ožil

Desať rokov potom, čo Magic Mike prekvapil divákov, sa hviezdny Channing Tatum a pôvodný filmársky tím znova spojili (tentokrát na Miami a v Londýne). Nadviazali na príbeh Mikea Lanea. Za kormidlom znova stoja režisér Steven Soderbergh a producent a scenárista Reid Carolin, ktorí do príbehu vniesli nový vášnivý vzťah pre Mikea v podobe Salmy Hayek Pinaultovej.
Čítajte tiež: Ján Kuciak a Martina – film o ich vražde v kinách

Salma Hayek o svojom kolegovi

Channing Tatum stvárňuje hlavného hrdinu od prvej časti série a práve jeho životné skúsenosti, ktoré nazbieral pred hollywoodskou kariérou, pomohli vystavať Mikeov príbeh. „Spolupracovať s Channingom sa mi páči,“ chváli Salma Hayek Pinault svojho kolegu. „Je profesionálny a extrémne milý a hrať s ním je zábava. Jeho genialita spočíva v tom, aký je vyrovnaný a prirodzený. Je aj veľmi ohľaduplný, je to ohromný partner a obidvom sa nám páčilo odhaľovať naše postavy spoločne. Tento film má ozajstnú, solídnu love story. Myslím, že diváčkam sa nebude páčiť len tá sexuálna zmyselnosť, ale aj romantika a komplexné aspekty vzťahu.“

Channing Tatum o Salme

Vynachváliť si nevie ani Channing Tatum. Medzi ním a Salmou Hayek Pinaultovou rýchlo vzniklo na pľaci priateľstvo. „Salma je sila, s akou treba počítať. Každú jednu scénu vylepšila a je viac než len výnimočná. Vôbec ma neprekvapuje, že je to taká ikona. Každý deň prišla do práce s ohromným entuziazmom.“

Magic Mike je o poriadnej dávke zmyselnosti

Režisér Soderbergh hovorí, že chémia medzi dvomi hlavnými hercami je vo filme priam hmatateľná: „V scéne, keď sa Mike a Max po prvýkrát stretnú, stále sú oblečení, ale vďaka Channingovi a Salme je to veľmi zmyselné. V americkej kinematografii nie je práve bežné mať vo filme takú úroveň zmyselnosti a erotiky bez toho, aby to bolo explicitné, ale oni dvaja to podali krásne.“

Overiť si, nakoľko sa skvelé vzťahy pri nakrúcaní premietli do výsledného filmu, môžu slovenské diváčky a diváci práve teraz v kinách. Komediálnu snímku Magic Mike: Posledný tanec tam priniesla distribučná spoločnosť Continental film.

O čom je film Magic Mike – posledný tanec?


Na začiatku nového príbehu sa Mike ocitá na Miami s prázdnou peňaženkou, keďže jeho nábytkárska firma skrachovala. Preto brigáduje ako barman, no osud sa mu nakloní, keď sa zoznámi so záhadnou ženou menom Maxandra Mendozová. Tá mu po noci strávenej vzájomným spoznávaním ponúkne príležitosť, aká sa neodmieta a aká by mu mohla navždy zmeniť život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.