Pásiky sú in! Ako ich nosiť túto sezónu?

0

Pásiky vstúpili sveta módy vďaka ikone Coco Chanel, ktorá sa nechala inšpirovať svetom námorníkov. Sú každoročným trendom, ktorý sa neustále vracia a nie je tomu inak ani túto sezónu. Privítajte aj vy jar práve s hravými pásikmi!

Ako nosiť pásiky?


Pásiky sú vzor, ktorý pristane takmer každej žene, no treba si dávať pozor pri voľbe veľkosti vzoru. Ak pracujete v konzervatívnejšom prostredí, zvoľte čisté línie a rovné strihy pre jemné zvýraznenie postavy. Nič nepokazíte ani sakom či kostýmom. Vodorovné prúžky vám zoštíhlia siluetu a opticky predĺžia nohy, naopak, horizontálne opticky rozšíria partie. Elegantnejšie pôsobia v kombinácii s lodičkami na vyššom opätku.

Pásiky na voľnočasových outfitoch

Čo sa týka voľnočasových outfitov, pokiaľ si vyberiete obtiahnutejšie oblečenie, stavte radšej na užšie pásiky. Tie pôsobia práve na obtiahnutom oblečení lichotivejšie. Pri overzise oblečení môžete bez obáv zvoliť aj širší vzor. Je menšia pravdepodobnosť, že vás bude opticky zväčšovať.

Trendy sezóny


Obľúbenými modelmi sú na túto sezónu rozhodne nohavice a nohavicové kostýmy. Pásikavý vzor pôsobí hravo a v kombinácii s klasickým tričkom a teniskami si vytvoríte nezávislý, trendy look. Ak sa rozhodnete pre takýto uvoľnenejší outfit zvoľte si k nemu doplnok v podobe ruksaku alebo ľadvinky.

Horúcim trendom boli a vždy budú aj rôzne pruhované šaty, ktoré oceníte najmä v tomto prechodnom počasí. Popusťte uzdu svojej fantázii a prekvapte nápaditým modelom. Nebojte sa ani farebnejších kombinácií. Kombinovať môžete jeden odtieň farby alebo sa môžete pohrať s rôznymi kombináciami. Okrem elegantných modelov nájdete v ponuke značiek aj pohodlné bavlnené kúsky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.