Topánkové trendy, ktorými ovládnete ulice

1

Každá zo žien nekompromisne zápasí nielen s tým, čo na seba, ale čo si aj obuť. Dámska obuv prechádza každoročne inováciami, ako zefektívniť chôdzu a nedoplatiť na to zdravím. Samozrejme, zachováva si aj dizajnové kvality, aby sme v novej obuvi ohúrili každou príležitosťou. Ktorými trendy dámskymi topánkami ovládnuť ulice?

Dámsku obuv ako každú inú rozlišujeme podľa spôsobu využitia. Tak si doprajeme iný typ na vychádzkové a iný na formálne príležitosti. Existuje už aj taká dámska obuv, ktorú možno kombinovať medzi viaceré štýly a stáva sa tak všestrannou záležitosťou.

Čo si neodmietneme obuť?

Najpohodlnejšie sa azda každá zo žien cíti v teniskách. Za predpokladu, že ste doteraz poznali len nízke modely so šnurovaním, radi vám rozšírime obzory. Dámska tenisková móda je už bohatšia o členkové, plátené a o tenisky na zimu. Členkové sú vyvýšené a vzbudzujú dojem robustnej obuvi. Jemným priliehavým outfitom to dokážeme zjemniť. Navyše sú skvelou voľbou v nepriaznivom prechodnom období. Odporúčame vybrať si ich v odolnej konštrukcii a čo s najjednoduchším zapínaním (na suchý zips).

Náš tip – aj vyvýšené modely vieme vhodne zapasovať do formálnych business outfitov. Na trh sa dostali kožené tenisky, novinka s elegantným zadným semišovým prevedením. Pre komfort pri nosení disponujú gumenou podrážkou. Ich dizajnové kvality oceňujeme dvojkombináciou farieb a inými drobnými detailmi.

Z ponuky dámskych tenisiek sú úžasnou novinkou tenisky na zimu. Svojej obľúbenej obuvi sa tak nemusíte vzdávať ani pri mínusových teplotách. Prezrádza ich už ale vyššie prevedenie a zateplená vnútorná výplň.

Topánky v predĺžení dámskych záujmov

Viete o tom, že celoročne možno nosiť už aj čižmy? Bez zateplených prvkov majú významné miesto v tradičnej dámskej móde – jednoducho sa kombinujú k sukniam a šatám. Na čo najširšie využitie odporúčame dámske čižmy s funkčným zipsom po vnútornej strane. Úplne postačí, keď siaha po líniu lýtok.

Z funkčného hľadiska musíme prihliadať aj na konštrukciu zvršku, podšívky a stielky. Zo zdravotných aj dizajnových dôvodov vyhovuje, keď čižmy disponujú 100 % prevedením useň-koža po zvršku a v stielke. Treba sa dožadovať aj precíznej podšívky. Tieto nároky spĺňa textilné spracovanie.

Stále žiadané sú dámske členkové čižmy. Vyhovujú pre optimálnu výšku, pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Taktiež sú menej náročné na uskladnenie, čo sa nám popri bežnej robustnejšej zimnej obuvi veľmi hodí. Navyše dámy sa v nich cítia ženskejšie, keďže už aj na nízkom podpätku získavajú výrazný tvarovateľný dizajn. Sú veľmi elegantné a vhodné na viaceré príležitosti.

Dámska obuv, ktorú vidieť!

Ste elegantné, ale to vám nestačí? Rady provokujete okolie a dáte si záležať na výstrednejšej obuvi? Pre vaše ciele jednoznačne odporúčame trendy bikers boots, ktoré nohy zahrejú, ale aj zviditeľňujú. Sú robustnejšie ako po svojej základnej konštrukcii, tak aj na opätku. Obsahujú množstvo aplikácií, až žiaria. Preto im ani túto sezónu netreba odolať! 

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.