Komédia o bábike Barbie onedlho v kinách

0
Barbie dorazí do kín v júli

Najznámejšia bábika mieri na filmové plátna! Nový trailer, ktorý štúdio Warner Bros. vypustilo do sveta, naznačuje, že sa môžeme tešiť na netradičnú komediálnu jazdu. Nebudú chýbať najrôznejšie typy Barbie, ale dôjde aj na konflikt dvoch šarmantných Kenov!

Tvorivý tím, na čele s režisérkou a scenáristkou Gretou Gerwig (Lady Bird, Malé ženy), zatiaľ úzkostlivo tají príbeh. Vieme len to, že excentrická Barbie v podaní Margot Robbie (Vlk z Wall Street, Suicide Squad: Samovražedná misia) sa pozrie za hranice „Barbielandu“. A navždy ju to zmení. Okrem nej sa však môžeme tešiť na množstvo ďalších Barbie aj Kenov s unikátnymi charaktermi.
Čítajte tiež: Alibi na mieru je späť!

Barbie onedlho v kinách

Barbie potvrdzuje plno hereckých hviezd

Ošiaľ na sociálnych sieťach pri zverejnení traileru spôsobili aj vizuály, ktoré predstavujú jednotlivé charaktery. Potvrdzujú, že obsadenie je plné hereckých hviezd z filmového plátna i populárnych seriálov. Ktokoľvek z budúcich divákov a diváčok si môže v priebehu pár sekúnd vyrobiť vlastný „barbieovský“ vizuál. Na webstránke, ktorá vytvára Barbie selfie podobizne, a stať sa tak jedným či jednou z nich.

Barbie mieri na filmové plátno

Do kín príde v lete

Snímka Barbie príde do kín 20. júla. Publikum, ktoré sa rozhodne do svojskej krajiny so svojským obyvateľstvom zavítať, sa môže tešiť na parádnu zostavu hercov a herečiek. Sú tu mená ako Ryan Gosling, Simu Liu, Michael Cera, Will Ferrel, Isa Rae, Emma Mackey, Alexandra Shipp, Ncuti Gatwa, Nicola Coughlan. Ale aj držiteľka Oscara Helen Mirren. V traileri však pozorní diváci a diváčky určite zaregistrujú aj viacero ďalších viac či menej známych tvárí.
Čítajte tiež: Ben Affleck zrežíroval film o teniskách Air Jordan

„Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken.“ To tvrdí oficiálny popis filmu a zatiaľ nás necháva čakať, čo príbeh v lete na plátnach kín ponúkne. Film Barbie prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.