Fantazijný príbeh o rôznych podobách túžby

0

Fantasy rozprávka pre dospelých o sebeckosti, spupnosti a sebaláske, ktoré všetko zničili, a zároveň o tom, že na to, aby sa všetko na dobré obrátilo, treba niečo obetovať. Po úspešných historických romanciach zo stredovekého Anglicka a Škótska prichádza talentovaná spisovateľka Kristína Brestenská s fantazijným príbehom o rôznych podobách túžby. Či už ide o lásku, moc, bohatstvo alebo pomstu, každý cieľ si vyžaduje obete…

Ansalya trpí v dôsledku kliatby, ktorou bohovia potrestali ctižiadostivosť troch princezien. Zbaviť kráľovstvo jej okov môže iba najsilnejší a najschopnejší bojovník, a tak kráľ usporadúva turnaje v snahe nájsť vyvoleného hrdinu.

Víťaz sa môže oženiť s jednou z jeho dcér, no počas svadobnej noci zakaždým čaká na novomanžela smrť. Odvážnych bojovníkov, ochotných riskovať svoj život, je čoraz menej a zúfalstvo prostých obyvateľov aj šľachticov narastá. O utrpení vie svoje aj najmladšia princezná Andromede, vyrastajúca v nedostatku lásky.

Keď sa v Ansalyi zjaví príťažlivý Daemon, unikajúci pred vlastnými démonmi, prebudí v nej nielen vášeň, ale hlavne nádej. A tá môže byť rovnako nebezpečná ako sprisahanie proti kráľovi, vidina trónu či ovládanie živlov.

BUX.sk internetové kníhkupectvo

Princezné Lyasante, Salomé a Andromede, ktorým ľud prisúdil prezývky Srieň, Pochodeň a Temnota, budú musieť preukázať veľkú odvahu a ochotu obetovať, čo im je drahé, ak chcú dosiahnuť vytúžené šťastie.

Kristína Brestenská na narodila a žije v Nitre. Jej vášňou sú historické romance. Debutovala románom Grófov syn (2018).Po ňom nasledovali romány Ochranca, Strážca nevinnosti, V rukách nepriateľa, Na želanie kráľa.

Kristína Brestenská na narodila a žije v Nitre. Jej vášňou sú historické romance. Debutovala románom Grófov syn (2018).Po ňom nasledovali romány Ochranca, Strážca nevinnosti, V rukách nepriateľa, Na želanie kráľa.
Čítajte tiež: NA KRÍDLACH ŠKORCA – knižná novinka

SRIEŇ, POCHODEŇ A TEMNOTA vychádza na 352  stranách, maloobchodná cena 13,90  

Online kníhkupectvo BUX.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.