La Panthère od Cartier je ešte zmyselnejšia

0

Nová edícia vône Cartier vytvorená Mathildou Lauren  je doslava zmyselnou pascou lásky pre všetky zmysly, a predovšetkým pre čuch.

Zamatová gardénia s pižmovou zmyselnosťou je rozptýlená a zosilnená nôtou osmantusu marhuľovej farby. Vo vnútri vône čaká panter s jeho pascou lásky, vytvorenej z hypnotizujúcej gardénie a zmyselných tónov pižma.

Ikonická vôňa La Panthère od Cartier bola vytvorená v roku 2014, prichádza v inovovanej, legendárnej verzii chypre, s mačkovito-kvetinovým tónom, ktorý vznikol z čistej hypnotizujúcej gardénie a zmyselných tónov pižma.

Vo vnútri vône čaká panter – zmyselná hrdinka slnečnej siláže, kvetinová, ale divoká – ako milostná pasca nastražená tými najneodolateľnejšími stvoreniami.

Velikáni ako Theophrastus a Dante oslavovali jeho vôňu, ktorá je najzvodnejšia v živočíšnej ríši.

Vôňa, ktorú navrhla dvorná parfumárka značky Cartier –  Mathilde Lauren – je novým prírastkom do zmyslového repertoáru La Panthère a zintenzívňuje tak mačací, kvetinový súzvuk pôvodnej parfumovanej vody.

Panter je viac zmyselný ako kedykoľvek predtým a hrdo vytvára svoj vzhľad, naplnený teplými tónmi a kráľovskou výšinou magnetického prebudenia.

Elegantný, mačací výtvor, ktorý Cartier vyjadruje prostredníctvom fazetovej hlavy pantera, je dostupný v troch flakónov vône od 25 do 75 ml, Edp, v parfumériách Marionnaud a Douglas.


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.