NOV v Baranovi – prichádza energia a príležitosti

1

Energia Barana je pod vplyvom Marsu a spočíva v sile, bojovnosti, vodcovstve a túžbe presadiť sa za každú cenu. To sú presne tie energie, ktoré nás naštartujú po dlhej, únavnej zime a prinesú nám do života radosť a nové príležitosti. Toto sú presne tie energie, ktoré nás budú sprevádzať. Aprílový NOV je v Baranovi (8.4.2024).

Dajte si pozor, aby ste neboli veľmi tvrdohlaví a nekompromisní. A nechoďte hlavou proti múru.

NOV je ako čistý papier

NOV v Baranovi je ako čistý papier. Respektíve dva. Možnosť začať niečo nové a zahodiť to staré a nefunkčné. V Tarote je taká karta – Koleso šťasteny. Aby náš život nestagnoval, potrebujeme zmenu. Bez ohľadu nato, aký máme zo zmien strach.

Možno je čas zostúpiť, aby ste mohli opäť stúpať, možno je tu moment, kedy sa odpútate od minulosti a vykročíte vpred!

NOV v Baranovi nám dáva novú šancu

Čiže, pri tomto NOVe zabudnite na to staré, odhoďte minulosť, budúcnosť sa len stane a čo s v nej stane, ovplyvníte konaním dnes.

A dnes je ten deň, kedy máte v sebe silu, bojovnosť a vodcovstvo. To všetko premeňte na vybudovanie niečoho nového – lepšieho. Zahoďte to, čo nefunguje a začnite znovu.

Foto: http://www.pexels.com
NOV v Baranovi prináša nové príležitosti

Venujte sa aj sebe, po duchovnej i fyzickej stránke. Baran ide na vec priamo a hneď. Toto môže pomôcť nesmelým ľuďom k tomu, aby boli sebavedomejší.

Extroverti by zasa nemali byť až príliš asertívny, lebo by tak mohli niekomu aj ublížiť.

Znameniu Baran vládne oheň, jeho farbami sú červená a biela a blízkymi znameniami Blíženci, Váhy, Škorpión a Lev. Ovláda ho planéta Mars.

Na čo sa zamerať? Rozhodne na financie. Či už si vyberiete šamanskú sviečku Privolaj hojnosť alebo Afirmačnú sviečku Peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých strán alebo darčekový balíček Energia, Hojnosť, peniaze – všetko je dobrou voľbou.
Foto: Pexels.com

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.