NOV v Kozorožcovi nastáva 11.januára

3
Pexels.com

Počas Novu sa na oblohe rodí nový mesiac. Je to po Splne druhá najproduktívnejšia fáza Mesiaca. Nov v Kozorožcovi.

Nov je časom pre vyjadrenie toho, čo chceme dosiahnuť. Môžeme si napísať svoje zámery na papier, urobiť si nástenku želaní na daný mesiac, alebo rituál sviečkovej mágie.

V tomto prípade poviete pri zapálení sviečky afirmáciu (želanie, túžbu – pozor vždy v pozitívnom význame). Ideálna je biela sviečka, pretože obsahuje všetky ostatné svetlá a symbolizuje mesačnú energiu.

Koncentrujte pozornosť nato, čo si chcete vtiahnuť do života

Novolunie sa rovná koncentrovaná pozornosť tomu, čo si chceme vtiahnuť do života. Je ako čistý papier. Môžete na neho kresliť alebo písať, čo si želáte a počas Splnu budete zbierať úrodu.

Nov v Kozorožcovi je najsilnejší.
Je to najsilnejší Nov z celého roka.

Nov v Kozorožcovi je najsilnejší

Nov v Kozorožcovi je najsilnejší z celého roka. Kozorožec ako vládca všetkých znamení a symbol ambícií, vám dáva skvelú šancu začať niečo nové. Chcete konečne schudnúť? Začať sa zdravšie stravovať?

Urobiť niečo v oblasti svojho osobnostného rozvoja? Napraviť si vzťahy? Zmeniť prácu? Niet lepšieho Novu, ako je ten počas vládnutia Kozorožca. Neprepásnite tento NOV.  
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Možno začnete niečo úplne nové

Ak iný Nov odignorujte, lebo je vám možno bližší Spln a Novu nedávate až také veľké priority, tento je iný. Možno začnete úplne nový život.

Nespomínajte už staré hriechy, nepozerajte sa do minulosti, aby ste nevošli na tú istú cestu, ktorá bola plná sváru a nedorozumení.

Chce to však veľkú dávku sebazaprenia a húževnatosti, ktorú podporuje Saturn, vládca Kozorožcov. 

Kozorožec je zemské znamenie a vládne mu planéta Saturn. Kozorožec je ambiciózny. A to je asi aj jeho najsilnejšia vlastnosť. Nič nerobí len tak, prakticky nevie oddychovať, aj keď si nájde nejaké hobby, časom z neho urobí zárobkovú činnosť.

Je trpezlivý, vie veľmi dobre a najmä v zrelšom veku, že cesta k úspechu je dláždená potom a ťažkou prácou.

Neverí na náhody, všetko si disciplinovane a presne pripraví. V momente, ako si nejaký sen splní, už má v zálohe ďalšie a začne na nich pracovať.

Možno to znie masochisticky, ale Kozorožec (nedáva najavo svoje emócie) má radšej tú cestu ako cieľ.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Kozorožec býva utiahnutejší, nevyhľadáva spoločnosť, má rád sarkazmus a suchý zmysel pre humor. Väčšinou nepije alkohol, pretože nerád stráca kontrolu nad niečím a najmä nie nad sebou.

Rád podá pomocnú ruku, a aj keď pôsobí navonok ako suchár bez emócií, neprístupne a chladne, je to klam a jeho maska. Ochotne a rád pomôže ľuďom či zvieratám v núdzi.

Ambície, peniaze, úspech – to je Kozorožec. A teraz máte ideálnu šancu pod jeho vplyvom začať novú etapu svojho života. A k tomu vám môže pomôcť šamanská sviečka na privolanie peňazí, príležitostí a hojnosti. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Andrea Hinková – Tarová

Foto: Pexels.com

Pexels.com

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.