Paľo Habera spieva titulnú skladbu k filmu Nikdy nehovor nikdy

2
Paľo Habera a Tereza Kostková pri nakrúcaní klipu k filmu Nikdy nehovor Nikdy

Jeden z našich najobľúbenejších spevákov a skladateľov, Paľo Habera, sa vracia na scénu s dlhoočakávanou novou piesňou. Pred pár dňami nakrúcal v Prahe videoklip k hudobnej novinke s názvom Všetko sa môže stať. Tá bude titulnou skladbou k filmu Nikdy nehovor nikdy. Pozrite si exkluzívne zábery z nakrúcania!

Réžie nového hudobného videoklipu sa zhostil Vítek Pokorný. Nakrúcal ho spolu s Paľom Haberom a Terezou Kostkovou v pražskej Stromovke, v Troji a na Barrandove.

V klipe som pozorovateľ toho, čo zažíva Tereza Kostková ako hlavná postava filmu, len tak sa okolo nej motám. Snažím sa to tu trochu ozvláštniť,“ zažartoval si Paľo Habera.
Čítajte tiež: Zendaya ako osudová žena medzi dvoma tenistami

Paľo Habera pri natáčaní klipu kk filmu Nikdy nehovor nikdy

Paľo Habera o tom, prečo sa rozhodol zložiť skladbu k filmu Nikdy nehovor nikdy

Tvorcovia filmu Haberu oslovili a pustili mu film. Potom ako ho uvidel, muzikant so spoluprácou neváhal. „Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí.

Paľo Habera natočil pesničku k filmu Nikdy nehovor nikdy.

A musia si pritom predstavovať, čo sa vlastne deje okolo nich. Som odchovaný Woodym Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať,“ opisuje Paľo Habera.

Tereza Kostková o pesničke

V klipe sa tiež objaví herečka Tereza Kostková. „Teším sa na to. Film Nikdy nehovor nikdy bola krásna práca. Hudba a pesnička sú jeho dôležitou súčasťou. Takže pokračujem v podieľaní sa na filme aj takýmto spôsobom,” prezradila pred nakrúcaním scén do klipu Kostková.

O FILME

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením pre jej prácu na misiách v Afrike.

Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“  do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

Všetko sa môže stať

Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl. Práve joga mu má v tom pomôcť. Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať.

Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín. Tá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych, pretože VŠETKO SA MÔŽE STAŤ.

Tomáš Maštalír a Tereza Kostková vo filme Nikdy nehovor nikdy

V ďalších rolách sa predstavia Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Jana Kovalčiková. Lucia Siposová, Juraj Hrčka, Štefan Martinovič, Juraj “Šoko” Tabaček, Branislav Bystriansky. A ďalšie doposiaľ neobjavené detské herecké talenty.

Nový film vznikal pod taktovkou režiséra Braňa Mišíka (seriály Klamstvo, Priznanie, Hniezdo). A producentskej spoločnosti NUNEZ NFE, ktorá má na konte mimoriadne úspešné kinotituly Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť a V lete ti poviem, ako sa mám.

Komédiu Nikdy nehovor nikdy prináša do kín filmová distribučná spoločnosť BONTONFILM. Diváci si ju budú môcť vychutnať v kinách už od 3. augusta 2023.

TRAILER

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.