Zažiarte v plesovom líčení

0

Plesové líčenie

Aj vám už v kalendári „svieti“ slovíčko PLES? Či už navštívite mestský, hasičský, valentínsky, bude si vyžadovať špeciálnu prípravu –  šaty, topánky i účes. Pomyselnou čerešničkou na torte bude vhodne zvolené líčenie. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, pripravil dve make-up inšpirácie, vďaka ktorým v spoločnosti zažiarite.  

Pred líčením
Pred líčením

PLEŤ

Zabudnite na vrásky
Základom oboch líčení je zamatová pleť. Začnite nanesením pleťového krému, ktorý ju dostatočne hydratuje a pripraví na nanášanie make-upu. Liftingová starostlivosť pleť okamžite vyhladí, čím zamedzí zaliezaniu make-upu do vrások. Celá pleť bude vďaka nemu pôsobiť sviežo a mladistvo.

 www.andawell.sk

Svieža po celú noc
Zábava do skorého rána môže byť vyčerpávajúca. Únavu by však mali pocítiť iba vaše nohy. Ideálnou voľbou pre pleť bude rozjasňujúci make-up, ktorý pleť rozžiari a dodá jej odpočinutý vzhľad aj na dlhší čas. Ples je výnimočnou udalosťou, nebojte sa preto siahnuť po make-upe s vyšším krytím a použiť môžete aj rozjasňovač. Pomôžu vám zabezpečiť dokonalý vzhľad pleti, ktorá bude pôsobiť sviežo a mladistvo.

www.andawell.sk

Tip vizážistu Tomáša Vidu: „Ani večerné líčenie by nemalo pôsobiť prehnane. Ak zvolíte výrazné líčenie očí, perám pristanú svetlejšie a tlmenejšie rúže, prípadne lesk na pery. Naopak, výrazné pery doplňte neutrálnym líčením očí.“

V hlavnej úlohe: Zmyselný pohľad

OČI

Pri prvom líčení zohrávajú dôležitú úlohu oči. Pri večernom líčení im môžete dopriať trocha netradičný vzhľad. Očné tiene skúste zladiť s farbou šiat. Nebojte sa popustiť uzdu fantázii a experimentovať s farebnými kombináciami. V oboch prípadoch však nezabudnite na riasenku, ktorá urobí záverečnú bodku za celým líčením očí.

www.andawell.sk

V hlavne úlohe: Vášnivá červená

PERY

Výrazné červené pery sú oddávna považované  symbol príťažlivosti a ženskosti. Na bežný deň si vyžadujú kúsok odvahy, ples je však ideálnou príležitosťou, kedy môžu podčiarknuť a zvýrazniť celkové líčenie. Siahnite po dlhotrvajúcom rúži alebo farbe na pery, ktorú si nebudete musieť počas večera kontrolovať.

www.andawell.sk

TELO

Ples je výnimočnou udalosťou, na ktorú si špeciálnu pozornosť zaslúži nielen vaša tvár, ale aj pokožka celého tela. V prvom rade nezabudnite na dostatočnú hydratáciu. Staviť môžete aj na trblietavé telové mlieko, ktoré rozžiari pokožku a dodá jej pôvab. V zimnom období môže byť navyše pokožka bledá alebo farebne nejednotná. Použitím telového make-upu na ruky, krk či dekolt zakryjete nedokonalosti a dodáte pokožke opálený vzhľad aj bez solária.

Pripravená na ples
Pripravená na ples

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.