Prečo sa oplatí nakupovať na myAustria?

0
Rakúske a nemecké produkty online

Ak nechodíte pravidelne alebo občas nakupovať do Rakúska a chceli by ste kvalitnejšiu drogériu či potraviny, spozornite. O tom, že kvalita produktov v susednom Rakúsku je vyššia, nemusíme polemizovať. Presvedčilo nás o tom už niekoľko porovnaní kvality „rovnakých“ produktov. Vždy sme ako Slovensko vyšli horšie.

V Rakúsku sú potraviny a drogéria kvalitnejšie. Dôvodov je viacero. Od nižšej DPH u našich susedov, cez lepšiu podporu od štátu, až po rozdelenie dodávateľského trhu na východný a západný. My sme východ, Rakúsko západ. A ceny sú tam porovnateľné a niekedy aj nižšie ako u nás. Dobrou správou je, že vďaka internetu a online shopu myaustria.sk si môžete dopriať kvalitnú drogériu a potraviny už aj vy.

Rakúske a nemecké produkty
vďaka internetu a online shopu myaustria.sk si môžete dopriať kvalitnú drogériu a potraviny už aj vy. A za veľmi podobné, niekedy aj nižšie ceny ako u nás.

Vyberajte si známe produkty v rakúskej a nemeckej kvalite

Nájdete tu všetko a oveľa viac. Vojdite do virtuálnej drogérie a vyberajte si so známych značiek v rakúskej a nemeckej kvalite určenej pre západný trh. Najobľúbenejšie a aj najznámejšie sú pracie prášky a aviváže. Tieto výrobky priamo od nemeckých a rakúskych dodávateľov, sú koncentrovanejšie a preto sú účinnejšie a budete ich potrebovať menej.

rakúske a nemecké produkty sú kvalitnejšie. A teraz ich môžete mať aj vy.

Svoj obľúbený tovar hravo nájdete

Nemusíte sa obávať, že na myaustria.sk svoj obľúbený tovar nenájdete. Alebo tovar, ktorý potrebujete. Všetky výrobky nájdete “uložené” v prehľadných kategóriách a tie majú svoje podkategórie. Keď teda budete potrebovať napríklad zmäkčovače vody, nájdete tu zmäkčovače, odvápňovače do práčky a umývačky riadu a tiež produkty v Bio kvalite. Ak uprednostňujete čistý domov bez chémie, nech sa páči vstúpte. Ekologickú drogériu nájdete v samostatnej sekcií.

Najobľúbenejšie a aj najznámejšie sú pracie prášky a aviváže.

Rakúske a nemecké produkty
Najobľúbenejšie a aj najznámejšie sú pracie prášky a aviváže.

Doprajte si aj kvalitnejšie rakúske a nemecké potraviny

Hľadáte kvalitné nemecké a rakúske potraviny a biopotraviny? Či potraviny pre celiatikov? Alebo milujete klasické nemecké či rakúske cukrovinky? Nie je žiadnym tajomstvom, že aj tie sú u našich západných susedov kvalitnejšie. A teraz si ich môžete vďaka myaustria.sk dopriať aj vy. A nemusíte nič “vláčiť”. Nákup vám kuriér privezie až pred dvere. Ak ste z Bratislave, nákup budete mať doma už v deň objednávky.

TIP: Dajte obnoseným veciam nový život

Je vám ľúto vyhodiť šaty, ktoré vám stoja v skrini už dva alebo tri roky? Stále si hovoríte, že veď niekedy, ale stále tomu niečo chýba? Nie vždy sa musíte obnosených vecí zbaviť. Možno im stačí len vdýchnuť nový život. Šikovným pomocníkom môžu byť farby na textil. Farbenie látky totiž nikdy nebolo jednoduchšie.

myAustria.sk ponúka široký výber farieb na textil. Ak by vám nejaký odtieň chýbal, hravo si namiešate vlastný. Farby do práčky sa dajú navzájom miešať, vďaka čomu si môžete vykúzliť zaujímavé a aj kreatívne odtiene farieb. Vyskúšajte, a určite budete milo prekvapení.

Sponzorovaný článok

Úvodné foto: http://www.pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.