Spln v Baranovi prinesie príval energie

0
Photo by James Wheeler on Pexels.com

Raz za mesiac, vždy na Spln zbierame, čo sme zasiali. Tak ako je NOV výborný na zahodenie starého a plánovanie nového, tak nám Spln prináša výsledky. A tak ako bol mesiac september a nástup jesene pod vplyvom ťažších emócií, tak nám Spln 29.9.2023 prinesie priam prívalovú vlnu energie. Hovorí sa mu aj kukuričný spln. Súvisel totiž so zberom kukurice, ktorá sa zbiera v tomto období.

Tento príval energie môžeme využiť na silné prečistenie svojho obydlia a seba a tiež sa môžeme zamerať na uzdravenie. Spln bude pod ohnivým Baranom, čo je kardinálne, ohnivé znamenie so silnou potrebou viesť.

Zároveň sú ľudia narodení pod týmto znamením emotívni. Dokážu rýchlo vzplanúť, nahnevať sa, vzbĺknuť.

full moon
Photo by samer daboul on Pexels.com

Počas Splnu sa pozrite na svoje úspechy a oslávte ich. Zrekapitulujte si tiež svoje správanie a skutky, ktoré vás doviedli tam, kde ste. Nedarí sa vám? A čo ste urobili inak, aby sa nepodarky neopakovali?

Spln v Baranovi vyzýva na nové zvyky

Vystúpili ste už tento mesiac zo svojej komfortnej zóny? Ak nie, urobte tak.

Pochválili ste sa už za niečo, čo sa vám podarilo? Nečakajte na pochvaly od iných, pochváľte sa sami.

Naučte sa hovoriť NIE, ak to tak cítite. Urobili ste niečo, aj keď ste chceli povedať NIE? Ak áno, zmeňte to. Začnite malými krôčikmi a postupne pridávajte. Uvidíte akú veľkú slobodu vám to prinesie do života.

Baran a stres k sebe idú. Ak odkladáte veci na neskôr alebo sa riešeniu dôležitých otázok vyhýbate úplne, môže to byť dôvod na tlak a stres.

Spln v Baranovi

Prečo vám toto odporúčam? Nijaké iné znamenie vám nedá toľko odvahy čeliť svojim obavám, ako Baran.

Platí to aj pre zmenu. Ak cítite, že potrebujete vo svojom živote zmenu, teraz je ten správny čas.

V stredu uprednostnite radšej kávu bez kofeínu a nepite energetické nápoje. Energií bude nadbytok a ujde sa každému. Ako s ňou naložíte, je na vás.

picnic on a meadow in autumn
Photo by Диана Багаутдинова on Pexels.com

Afirmácia pri čistení priestoru na tento Spln


„Čistím z tohto priestoru všetko negatívne a nepotrebné. Energia môjho priestoru je hamonizovaná a voľne prúdi. Pokoj, balans a harmónia zapĺňajú môj domov a energia voľne prúdi.“

Po očistení priestoru si sadnite, spojte si ruky a opakujte túto afirmáciu:
„Zmývam zo seba všetky obavy a strachy, uvoľňujem sa od všetkých prekážok, ktoré ma brzdia v ceste vpred.

Odpúšťam sebe, odpúšťam ostatným, opúšťam minulosť.

Nepotrebujem sa už pozerať dozadu, idem vpred, dnes si maľujem svoju budúcnosť.

Nasledujem túžbu svojho srdca, som milovaná a zbožňovaná, peniaze ku mne prichádzajú zo všetkých strán a som prežiarená slnečnými lúčmi. „

Afirmačné sviečky nájdete tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/afirmacna-sviecka-peniaze-ku-mne-prichadzaju-zo-vsetkych-stran/

Spln prináša výborný čas nato, aby ste napríklad začali meditovať. Prečo? Pretože vďaka nej zvyšujeme svoje vibrácie a upokojujeme svoju myseľ. Viac si môžete prečítať tu: Meditácia ovplyvňuje naše správanie

Andrea Hinková Tarová
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.