Super Spln v Rybách – emočný masaker

0

Vo štvrtok 31. augusta o 15:35 hod. nastane Spln. V emočných Rybách. Ide o druhý Spln v auguste. Hovorí sa mu tiež modrý Spln. Ryby sú na pohľad veľmi nežné stvorenia, až máte pocit, že ich chcete chrániť. Spln pod ich vplyvom však taký nežný nebude. Skôr naopak.

Tento Spln bude rôznorodý a nedá sa povedať všeobecne, ako bude vplývať na ľudí. Na každého inak. Každý je inak citlivý, niekto vníma Spln silnejšie, iný si ho ani neuvedomuje.

Nebude jednoduchý, pre citlivých ľudí pôjde o emočný masaker.

Bude otvárať oči, prinesie prudkú zmenu, obraty. Ak ste na rázcestí a neviete, kadiaľ sa uberať, vnímajte Mesiac a jeho energie– napovie vám. Nedoriešené veci sa konečne ukončia.
Čítajte tiež: Septembrový Spln je v Rybách – čo robiť?

Spln v Rybách – nepotláčajte svoje emócie

Spln bude mať vplyv na vzťahy všeobecne a keďže tomuto Splnu vládnu Ryby, vyjdú na povrch potláčané krivdy, pocity, emócie. Nemajte z nich strach, neduste ich v sebe, nemaľujte si veci, ktoré nie sú ružové silou mocou na ružovo.

Prijmite pravdu.

Nech je akákoľvek, lebo len ona nás oslobodí a len na jej základe môžete stavať svoju ďalšiu budúcnosť. Nezabúdajte, prítomnosť a naše činy v nej vytvárajú našu budúcnosť.

Niektorí ľudia Spln preciťujú, iní ho ani nepostrehnú.

Zbavte sa starých, potláčaných hnevov a krívd, ktoré vás vyčerpávajú. Máte ideálnu možnosť zbaviť sa temna v nás.

Počúvajte svoju intuíciu

Intuícia vás bude „búchať“ vo všetkých sférach vášho života. Vaša kreativita nadobudne priam až nevídané rozmery. Zapisujte si. Keď sa vám počas tohto Splnu bude niečo snívať, majte po ruke zápisník. Ryby sú citlivé, no majú obrovskú vnútornú silu. A tá sa prejaví.

Pomôže vám zdolať prekážky, nakopne vás do vyriešenia problémov vo vzťahoch a možno aj zahrmí (pocity, emócie sú aj nízkovibračné a tie so sebou prinášajú úzkosť a depresie). A potom vyjde slnko.

Nebude to na pocity a emócie jednoduchý Spln, no ak ho správne využijete, uľaví sa vám a do vášho srdca vpustíte viac lásky.

Presne to je to, čo teraz všetci potrebujeme. Nie zlosť a nenávisť a rozdeľovanie spoločnosti, ale empatiu, porozumenie a lásku. 

No a potom tu budú tí, ktorí zažijú výbuch kreativity a sebavyjadrovania. Možno sa obnoví náš záujem o určitú umeleckú činnosť.

Využime ho ako ventil pre všetky nespracované hnevy a krivdy a radšej ich napíšme, namaľujme, vyspievajme a vytancujme, len si ich nevybíjajme na iných… To nám pomôže nepáliť zbytočne za sebou mosty.

Nebude to na pocity a emócie jednoduchý Spln, no ak ho správne využijete, uľaví sa vám a do vášho srdca vpustíte viac lásky.

Spln volá po sebaláskeNa tento Spln odporúčam sviečky, ktoré privedú do vášho srdca lásku :)

Sviečka Duša plná lásky – Čo je krajšie ako láska? Má veľa podôb a mala by sa začínať v nás.
V našom srdci a duši. Keď budeme milovať seba, začnú sa diať zázračné veci. Začnú sa k nám pridávať podobne pozitívne naladení ľudia a svet bude plný lásky.

Daruj úsmev a ľudia ti ho vrátia.

Sviečka Duša plná lásky vám pomôže priniesť lásku – v akejkoľvek podobe.

Afirmačná sviečka Som milovaná a zbožňovaná – Ak nebudeme milovať seba, láska k nám nepríde a nemôžeme ju ani dávať. Najviac klientok na tarot mám práve z oblasti vzťahov. Väčšinou chcú partnera, ktorý od nich odišiel, späť. Za každú cenu.

To najdôležitejšie však je v nás – v tom, čo vyžarujeme. To si aj priťahujeme. Veľa žien má v sebe priveľa mužskej energie. Nenechajú tak partnera byť mužom a zabúdajú byť ženami. Tými Bohyňami, ktoré muž zbožňuje.


Afirmačná sviečka Som milovaná a zbožňovaná v nás prebúdza ženskosť a privoláva toľko potrebnú SEBALÁSKU.

Ide o čisté ekologické sviečky, ručne vyrobené, bez farbív, obohatené o šamanské bylinky Biela šalvia a Červený santal, ktoré vyčistia energiu a privolajú vášeň a lásku. Na vrchu sviečky je šamansky nabitý kameň.
Vôňa je kvetová.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?


Andrea Tarová http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.