Septembrový Spln je v Rybách – čo robiť?

1
Photo by James Wheeler on Pexels.com

Dnes 21.9. je Spln. V emočných Rybách. V čase Splnu je vplyv Mesiaca najväčší. To nám otvára príležitosti na očistenie, privolanie lásky, peňazí, zdravia a najmä novej energie, ktorú teraz, deň pred jesennou rovnodennosťou, kedy začnú byť dlhšie tmavé dni, budeme potrebovať.

Počas každého Splnu robím očistu na oltári, s pomocou sviečok, bielej šalvie, dračej krvi, rôznych amuletov a za prítomnosti patrónky čarodejov Santa Barbary. Čistím aj na diaľku. Stačí, keď mi do komentára napíšete Súhlasím a počas budúceho Splnu zahrniem do čistenia od negatívnych energií a otvorenia sa novej životodarnej energií aj vás.

white and black moon with black skies and body of water photography during night time
Photo by GEORGE DESIPRIS on Pexels.com

Čo môžete urobiť vy počas Splnu?
– Zapáľte si bielu sviečku a chvíľku pri nej meditujte. Zrekapitulujte si čo sa vám od Novu podarilo a čo ešte potrebujete urobiť, kam sa potrebujete nakopnúť, čo chcete dosiahnuť. Nezapájajte rozum, to prvé, čo vám príde na myseľ je intuícia – zachyťte ju a neanalyzujte.– Urobte si očistný kúpeľ v slanej vode – ideálne himalájskej – nájdete tu

– Vydymte si svoj byt bielou šalviou alebo dračou krvou – nájdete tu

– Alebo vydymte svoj byt vonnými tyčinkami na čistenie energii, na peniaze, pohodu, lásku – nájdete tu

– Vytlieskajte rohy v byte. Uvoľníte tak energiu.

– Vyhoďte z bytu to, čo už nepoužívate a len tak to tam stojí.

– Naplánujte si umývanie okien. Peniaze majú radi čistotu a prichádzajú k nám cez okná.

Spln predstavuje koniec lunárneho cyklu. Spln je tiež uvoľnenie energetického uvoľnenia, takže, ak je niečo, čo chcete to svojho života prepustiť, teraz je ideálny stav. Pustite zo svojho života tiež ľudí, ktorí sú vo vašom energetickom poli a sťažujú ho. Naozaj je vhodný čas na audit ľudí – aj keď to môže zo začiatku bolieť – v konečnom dôsledku zistíte, že to bolo správne rozhodnutie.

Tento Spln v snovom znamení Rýb je spojený so septembrovým Novom v Panne a tiež s Novom v Rybách, ktorý bol v marci. Popremýšľajte nad týmito dátumami (ak si vediete denník, bude to jednoduchšie) a uvidíte, možno tam existuje nejaké prepojenie medzi tým, čo sa udialo vtedy a čo sa deje teraz.

Buďte vďační. Áno, je to otrepané, ale vďačnosť nám prináša do života nádej a viac nádeje. Ak na každom, aj dni blbec, nájdete aspoň tri veci za ktoré ste vďační, radosť sa bude časom zhmotňovať. Začnite počas Splnu a pokračujte každý deň. Pridávajte veci za ktoré ste vďační. Ak vám to nejde, buďte vďační za svoje zdravie, za svoj dych.

Spln je vždy dobrou príležitosťou na skončenie nezdravých návykov – môžete prestať fajčiť, začať sa zdravo stravovať, rozhodnúť sa pravidelne cvičiť.

Septembrový Spln bude trošku citlivý. Môžeme byť nervóznejší, zle spať, viac vnímať svoje emócie. Nedržte ich v sebe. Pustite ich von, nechajte ich spracovať.
Krásny Spln vám prajem
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Andrea Tarová
https://samanskesviecky.sk/

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.