Terre d´Hermes

0

Limitovaná edícia Terre d’Hermes 2019 je pozvaním na divokú mužskú expedíciu symbolov. Medzi nebom a zemou, vetry transformujú štvorce do diamantov, ktoré narúšajú klasickú geometriu. Prostredníctvom grafickej konštrukčnej hry sa nakreslí symbol H a uvedie do pohybu.

 

Táto dynamická rovnováha vyčnieva za povrch skleneného flakónu, hlboko do vône. Vôňu Terre d´Hermes zložil slávny parfumár značky Hermés, Jean – Claude Ellena, v roku 2006. Vôňa je vytvorená pre muža, ktorý stojí nohami pevne na zemi, ale jeho hlava je otočená k oblohe. Je to vôňa napísaná tónmi minerálnych a drevitých nôt.

Parfum je ukotvený koreňmi vetiveru a zahalený do živice, grapefruitu a pomaranča. Samotný flakón vône je ukotvený na zemi a zdvíha sa až k nebu. Hnedá farba flakónu symbolizuje zem. Flakón vône bol navrhnutý dizajnérom Philippem Mouquetom a je postavený v tvare písmena ” H “. K Edt verzii vône bola v roku 2009 vytvorená aj silnejšia verzia parfumu, Edp, ktorá ešte viac výraznými tónmi stelesňuje mužskú zmyselnosť.

V roku 2018 pribudla novinka – sviežejša verzia – Terre d ´Hermes eau Intense Vetiver. Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je súčasná dvorná parfumárka módneho domu Hermés Christine Nagel.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.